Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 és 2 éves kor között mivel...

1 és 2 éves kor között mivel játszanak bent a gyerekek? Mi köti le őket?

Figyelt kérdés
Örökmozgó, folyton rohangászó kisfiam mintha kinőtte volna az eddigi játékait, így most kicsit tanácstalan vagyok. Mit ajánlotok ebben az életkorban? Golyópálya, mágneses rajztábla vagy mi lehet sláger?
2014. ápr. 9. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden, ami nem törik szilánkokra. Komolyan. vehetsz ezerféle drágábbnál drágább játékot, nem érdekli őket, max 1 napig. (17 hónapos ikreim vannak) őket a fedők, flakonok, műanyag poharak, szekrényajtók érdeklik, meg minden, ami nem játék, pedig rengeteg játékuk van, ami szépen a dobozban van egész nap, max 23 x kiborítják. ennyi :D
2014. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 hónapos fiam van, kisautó, nagy autó, közepes autó, tűzoltóautó, traktor, vonat és bármi, ami gurul. Amikor nem, akkor a lakás berendezése.
2014. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomat sok dolog leköti: rajztábla, formabedobó, könyvek (azok akár órákra, de másfél órára tuti), hintaló, játékkonyha, játékbabakocsi, játékpiac, olyan 16 hónapos korától már nagyon szépen játszott kezdetleges szerepjátékokat. Szóval ő játszós típus, ezeket élvezte, és most is élvezi. :) Most 22 hónapos.
2014. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben a korban szerette a fiam a tologatós csattogós lepkét akár bent a lakásban is:

[link]

A játék bevásárlókocsit amit telepakoltam üres teás gyógyszeres dobozokkal és azokat tologatta rakosgatta ide-oda a lakásban:

[link]

vagy ezt teleömleszte sok kis apró labdákkal(amik a játszóházakban van)

[link]

Illetve formaberakók,kalapálós játékok,lufi,labda,buborékfújó stb!

2014. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!