Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Képes oktató kártyát szeretnék...

Képes oktató kártyát szeretnék venni a kisfiamnak tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat aminek az egyik oldalán képek vannak a másik felén pedig betűvel leírva (nekem) hogy mi van a képen lehetőleg sok darabosat(50-100 vagy akár több)sajna nem találok sehol ilyet.Segítsetek!!

2014. márc. 30. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


De keresel képként googleben aztán bemásolod egy wordbe megfelelő nagyságra, elviszed kinyomtatni aztán kész a saját variációs játék.

2014. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg minden rosszindulat nélkül kérdezem: mire jó az? Mennyi idős gyereknek?

Egyébként én is azt csinálnám, amit az első írt.

2014. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kártyát nem ismerek, de millió könyv van, "első szavaim" címmel ahol minden oldalon van 10-15 kép, alatta a név.

szerintem praktikusabb, veszel 2-3-at és van több száz képed névvel :)


[link]

2014. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2,5 éves egyáltalán nem beszél de sok más problémánk is van még,járunk fejlesztésre és az itthoni gyakorlatokhoz lenne rájuk szükség,és persze meg lehet csinálni a kártyákat,csak idő híján gondoltam ha találok veszek készen.Sajna a figyelme olyan csapongó hogy könyvet nézegetni nem lehet vele leülni,de egy kártya felmutatásáig képes oda figyelni valamint több mozgásos feladattal együtt is szükség is van rájuk(pl csinálunk egy bukfencet majd a 4-5 kártya közül kérek egyet azt oda hozza,majd megint bukfenc újabb kártya)eközben megint nincs idő könyvet lapozgatni.stbstbstbstb

De azért köszönöm a tippeket!

2014. márc. 31. 00:49
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

így már értem. enyém is megkésett beszédfejlődésű, mi úgy csináltuk ezt az otthoni feladatot, hogy futtattam a lakásban/ kertben.


először csak tárgyat kapott, majd egyre többet.


pl. szaladj el a szekrényig, majd vissza.

szaladj el az asztalig, majd vissza...


mikor már ment akkor jöttek a "bonyolultabbak:

érintsd meg a függönyt, majd az ágyat, majd az ajtót és szaladj vissza...


millió dolog van a lakásban amit meg tud érinteni és ha messzebb lévő dolgokat kérsz tőle akkor jól kirohangálja magát :)

ha olyat kértem amit nem tudott, akkor megfogtam a kezét és együtt mentünk megérinteni :)


ezek után jöttek színek, formák, stb.

tehát csak annyit mondtam, hogy valami kéket, majd valami barnát... :)

2014. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!