Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan, mennyi idő alatt...

Hogyan, mennyi idő alatt tanult meg a gyereked kismotorral menni?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos, és tegnap kapott egy kismotort. Egyelőre csak a lakásban nézegeti, húzza, tolja, felborítja, de nem akar ráülni (próbáltam ráültetni). Gondolom, hogy rá kell jönnie, mire is való ez a járgány, de nálatok ez hogy zajlott? Egyszer csak ráült, aztán elkezdte magát hajtani?
2014. márc. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsö lányom:

1 évesen kapta, még fel sem érte, de már mindenképpen rákart ülni. Mikor megfogtam valahogy felölt rá, és éppen leértek lábai már tepert is vele.


Második lányom:

másfél évesen még nem igazán tudott vele menni, ráült, de valahogy elakadtak a lábai, eldölt vele... most 20 hós és utcán még mindig nehezen megy vele, a szobában elég jól.

2014. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fiam 14 hós korában kapta, tologatta, nézegette, majd egyszer rájött már hogy hogyan kell ráülni. na akkor fel-leszállt róla. aztán éppen egy hete 16 hósan két lábbal elkezdte hajtani. kivittem próbáljuk utcán is. még kezdetleges és nem tudja gyorsan hajtani, de rájött hogy kell :-)
2014. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

enyém 1 évesen kapta, ráült és ment. pedig még járni se tudott. szerintem ez is érzék dolga.

de talán úgy lehetne legegyszerűbben rávezetni ha te ülnél rá a motorra és mennél vele pár kört :)

nagyon tudnak utánozni ebben a korban :)

2014. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó! Ez jó ötlet! Ma "ráülök" és megmutatom neki, hogy mit kell vele kezdeni. Hátha könnyebben ráérez. :)
2014. márc. 15. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiam 1 évesen rá sem ült. 2 éves korában tanult meg motorozni egyik napról a másikra profi módon úgy, mint a hónapok óta motorozó társai.
2014. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!