Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen színes ceruzára,...

Milyen színes ceruzára, filctollra esküdtök? Már 3 fajtát vettem a lányomnak, iszonyat, hogy milyen gyenge minőségűek.

Figyelt kérdés
Mivel a színes ceruza készletet nem lehet bontani, márka alapján vennék, csak nem tudom melyiket.
2009. dec. 12. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ceruzában nekem a faber castell a kedvencem. Nem tudom, hány éves a lányod és milyen minőségi kifogásaid voltak a többivel. Az biztos, hogy a jobb minőségű ceruzák is utálják sajnos ha leejtik őket, darabokra törik bennük is a bél és olyankor már nem túl jól működnek. A filctoll neve nem jut eszembe, de megkeresem és leírom :)
2009. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nah megvan : Stabilo, ez a csíkos típusú: [link] ilyeneket lehet készletben és darabra is venni. Én darabonként szoktam.
2009. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ilyet keresek! :)
2009. dec. 12. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Crayola
2009. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lyra színes ceruza
2009. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Herlitz,vagy Sünis,/ami Kochinor-os/.Ezekből is a vastag fajta.Igaz 1000 ft,de nem törik a hegye,kevesebbszer kell faragni,és szépen színeznek.Kb 3 doboz vékony cerka fogyna el,még ezekből csak egy.Én mindenképp ezt javasolnám.Bocsi a filceket nem ismerem.Egy "elsős" anyuka.
2009. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mindenből a faber castell a legjobb(LL)

én nem vagyok anyuka,de csúszásgátlós és nagyon szépen fog:D

15/L

2010. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!