Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezeljem a kislányomat...

Hogyan kezeljem a kislányomat 15hos. Mindent előpakol egy másodpercig játszik vele aztán semmi. Olyan a lakás mint a szemétdomb 2 perc alatt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem tudsz. A gyermeked tündéri, fejlődik a kis énje, nehogy gátold ebben. Ez a korszak erről szól, a felfedezésről, a pakolásról. Nálunk még a sajtreszelőt is kimostuk egyszer. Fiókoknak annyi, mármint azoknik landolnak mindenhol.Látnád a mi lakásunkat?!!!!
2009. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A miénk is kupleráj és sajna az "univerzális" fióknyitásgátlókat egyetlen szekrénykére tudtuk csak felszerelni, amiben az ő ruhái vannak, bár ez is nagy könnyebbség, a pici résen is néha kivadássza az összes ruhát, bár a 4 fiókból csak kettőt ér így el. A íróasztalom fiókjai jelenleg kiszedve, mert égnek állt a hajam, hogy az összes számla, csekk, bankos papír időnként fél perc alatt a szőnyegen landolt. Nagyon fárasztó nekem is, mert még amúgy is csak végeztem a teendőimmel a nap végére, de az utóbbi fél évben nem volt olyan nap, hogy minden flottul kész lett volna. Mostanra megtanultam nem parázni ezen, de nem szeretem, ha valaki is jön hozzánk. :S Igyekszem a játékok felé terelni inkább a kíváncsiságát, az olyan dolgokat, amikben nem tud kárt tenni és amikkel saját magában sem tud, azokat hagyom, hadd rámolja, aztán megpróbálom rávenni, hogy tegye is vissza. Néha abban is talál örömet, ha "rendet" rak. De az biztos, hogy azt szereti legjobban, ha mellé kuporodom játszani.
2009. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ezt meddid csinálják?mikor pakolgatják vissza a játékot?nálunk a játék addig játék mig a főldre dobálja.aztán le sem szarja.pedig fischer prisetől minden van.de hogy a jézuska mit hoz gőzőm nincs.kősz a válaszokat
2009. dec. 11. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig felfordulást rendez a kiscsaj, de beosztjuk a napunkat, reggeli, reggeli szétpakolás (én ebédfőzés):) majd tízórai előtti összepakolás közösen, tízórai, udvar, ebéd, alvás...ILYENKOR REND VAN :) majd délután uzsonna, udvar, bejövünk, szétpakolás (én vacsorakészítés) apa átveszi a terepet, vacsora előtti összepakolás apával, vacsora, majd fürdés apával, anya ezalatt felsepreget, felmos mindenhol (én), majd pizsi, csucsu. Nekem szerencsém van, van mosogatógépem is, abba csak bepakolok, nem megy el az idő a mosogatással, de ha nem lenne, apránként mosogatnék, a mosógépet a nap folyamán menetközben indítgatom, és van, hogy csak két-három óra múlva terítek, ahogy sikerül. Egy héten egyszer vasalok meg a délutáni alvásidő alatt, a többi napon én is alszom a gyerekkel. Szóval ez így van nálunk és tök jól bevált.
2009. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
enyém 17 hónapos korában kezdte el visszarakosgatni. Mert látta tőlem, hogy pakolok és utánozni akart. Mostanában azt szokta, hogy kipakol mindent a kanapéra, aztán meg visszapakol. De hosszú hónapokig pakoltam ám utána mire eredménye lett.
2009. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk ez a vezényszó: gyere segíts anyunak rendet rakni, aztán játszunk valami mást, vagy hamizunk, vagy ami aktuális. persze ezt játékosan:) magától persze, hogy nem pakol össze, ahhoz még nagyon kicsi. de ha most nem játszunk "visszapakolósat", attól tartok később sem fog. amikor takarítok beleültetem a gyereket abba a "póklábú" görgős szék jellegű dologba, vagy van ilyen málhazsákféleségem, és együtt "porszívózunk" :) próbálom bevonni, szeretném ha a kezdetektől azt látná, hogy takarítani is kell.
2009. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!