Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig alszanak keresztben a...

Meddig alszanak keresztben a gyerekek az ágyban?

Figyelt kérdés

Kisfiam 20-hónapos és teljesen keresztbe fordul az ágyon.Ezért a kiságyat lecseréltük járókára,de ebben is ugyanazt csinálja.Már ebbe sem fér el,forgolódik csak nem tud keresztbe fordulni,ezért felébred.Velünk a nagyágyon is ezt csinálja,csak ott ez miatt nem ébred fel mert van hely.

Meddig fogja ezt csinálni?


2009. dec. 11. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lényom 2 éves és a mai napig keresztbe fordulva alszik az ágyon.:-D Nem tudom miért jó neki de ha megfordítom akkor is fél óra múlva ugyanúgy fekszik. Mondjuk nekem szerencsém van mert a lányom nem ébred fel erre.
2009. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én párom 32 éves és még most is szívesen alszik keresztben, héha, ha előbb fekszik le mint én, alig találok mellette helyet, pedig 160 cm széles az ágyunk, szóval nem kicsi. Ez nem olyan dolog, ami bizonyos időpontban elmúlik. A középső gyermekem 4 éves lesz és néha még mindig úgy találom reggel az ágyban. Leesni ettől nem szokott, szóval nem okoz gondot.
2009. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam 8 éves, és még mindig keresztben alszik az ágyon.

Szóval, kitartás. Külön ágy a megoldás.

2009. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Bízom benne,hogy ez változik.:)

2009. dec. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!