Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves gyereknek mit...

2 és fél éves gyereknek mit adhatok hányásra?

Figyelt kérdés
Pénteken egész éjjel hányt, ügyelet, szuri, másnap semmi, vasárnap éjjel hányt utoljára, most újra kezdte. Mit adjak neki? Segítsetek kérlek, mert nem akarom kórházba vinni!!!
2009. dec. 1. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza a dokihoz. A hányás könnyen vezet kiszáradáshoz is. Meg biztosan oka is van. Ha kórházba kell menni akkor oda kell menni akarod vagy nem. Én is sajnálnám, és szoritok hogy hamar rendbe jöjjön, de vidd dokihoz mindenképpen.
2009. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem én voltam a hibás, mert kakaót kért, azt adtam neki, de az orvos azt mondta, amit megkíván adjak neki! Olyan lehetetlen helyzet ez...Inni iszik, most kortyoltatom folyamatosan 5 percenként egykét kortyot, ha megint hány, viszem ügyeletre.
2009. dec. 1. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első hozzászólóhoz.Tudom nem jó dolog, de ha menni kell hát menni kell.

Inkább minthogy az utolsó pillanatban a mentő vigye és intenzíven legyen.

Lehet hogy rota vírus.Abból nagyon nehezen jönnek ki a kicsik.Próbálj sokszor kevés vizet vagy cukrozatlan teát adni neki.Pl. fél óránként egy evőkanálnyit.Ha ezt este 9-10-ig tudod neki adagolni és nem hány éjfélig akkor van remény.Ha reggelig sem hány, akkor elég ha az orvosotokhoz viszed el.

Viszont ha a kanál víz után öklendezik és vagy hányna is, akkor mielöbb vidd vissza az ügyeletre.

2009. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Smecta!! recept nélükl lehet kapni, 1000,-Ft egy doboz. Nagyon nagyon jó hányásra és hasmenésre!!! Jobbulást!
2009. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!