Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok mikor leszokott róla hogy mindent a szájába vegyen?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom.Állandóan mindent megkóstol.Már önállóan megy.Amikor elmegyünk sétálni minden egyes "szemetet"a szájába vesz amit a földön lát.Már nagyon nem birok vele...Mikor fog erről leszokni?
2009. dec. 1. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokára.Ez minden gyerekre jellemző.Ha a földről szed fel valamit,rászólhatsz,hogy piszkos stb.de nem biztos,hogy hatásos lesz.
2009. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 éves múlt és még mindig csinálja itthon.

Plusz mindent szétszed. Nem menekül meg tőle semmi. Igazi kártékony. Ha kézzel nem tud vmit szétbabrálni, akkor a fogaival próbálkozik.

2009. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom 20hónapos,de még Ő is mindent a szájába vesz(megkostolja a szappant,ha azzal mosom a kezét,hajmosáskor a sampont izlelgeti)Az udvaron eszi a homokot a földet,hiába szólok rá,fel sem veszi.Engem is nagyon idegesít már,de nem tudok semmilyen módszert,amivel leszoktathatnám erről:-(

2009. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Kislányom most 21 hós, tavaly nyáron a kavicsokkal próbálkozott a kertben. Nagyon gyorsan leneveltük róla, persze naponta 25 milliószor elmondtuk neki, hogy nem szabad...

Egyébként a kavicsokon kívül semmi mást nem próbált a szájába venni, se játékot, se szemetet... A mai napig a legapróbb babácskákat is a kezébe lehet adni, soha nem próbálta a szájába vagy az orrába tömködni :)))

2009. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom 15hónapos-nálunk is ugyanez a helyzet-és rákérdeztem a dokinál,ő azt mondta,hogy eltarthat 3éves koráig is...:-(
2009. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos fiú, ha kinn vagyunk az utcán néha még ma is felveszi a csikkeket és....nem részletezem:)))
2009. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Kisfiam 18 honapos, meg mindig a szajaba vesz dolgokat, foleg azokat, amelyek nagyon erdekesek szamara, de mar korant sem annyiszor, mint a 2-15 honapos idoszakban. Az borzaszto volt, szinte mindent megkostolt, megragott, megharapott vagy megnyalt. Szerintem nemsokara kinovi ezt a dolgot.
2009. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!