Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17hónapos gyereknek mit lehet...

17hónapos gyereknek mit lehet adni?

Figyelt kérdés
még este tápszer a vacsi! mildibé 9 hónapostól! van olyan tápszer ami idősebb gyereknek való? láttam azt az 1év fölöttit de az csak gyerek ital igaz?
2009. dec. 1. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet neki még tápszert is adni. Nekem a nagyobbik Beba 2, majd 3-at ivott esténként (szintén 9 hósan kezdte)

A kicsi viszont sosem itta meg a tápszert, ő most 15 hós és esténként Nestlé junioritalt iszik, de azt sem mindig.

Szerintem ennyi idősen már esznek napközben annyi fehérjét, hogy nem kell feltétlenül tápszert innia.

Nálunk ez már inkább csak az esti lefekvési szertartás része.

2009. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milupa babatej +1.

A lányom hol ezt issza, hol meg a Humana tápit.

19 hónapos.

2009. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már ilyenkor mindent adtam a kisfiamnak. Azt ette, amit mi. Vacsira is szilárd kaját kapott, mert se a kakaó, se a tejcsi nem kellett neki. Tápszert pedig 1 éves kora óta nem kap, mert sugárban köpte a nyakamba! :))Most 22 hónapos és imádja a hasát! Szerencsére megeszik mindent.
2009. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindent: főtt ételt, karamellás tejet(cukrot, igen) gyümölcsöket, péksüteményt igen, de tápszert és konzerv, por, tartósított, színezett, stb ételt nem. Nagyjából semmit, ami három napnál tovább hűtés nélkül eláll.
2009. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig nem a legjobb evő, de inkább azt eszi, amit mi. (Mondjuk pl. ez ma eddig kimerült 2szer fél kifliben.)

Estére viszont gabonakását adok, ami tej nélkül, vízzel is készíthető, ez szerintem elég tartalmas, és belekeverhető kis gyümölcs, gyakran még így is megeszi. Nem adtam soha semmi "készételt", sinlacot vagy ilyesmit, üveges bébiételt néha de ha helyette frisset csinálhattam (pl. itthon), inkább azt. Ez a gabonakása az egyedüli ilyesmi, de ez nem tartalmaz a ráírtak szerint semmi olyant, amit mi nem ennénk. (Babylove-os)

2009. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocs, 15 hós

17.59-es voltam.

2009. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ők is megesznek mindent már régóta! nem ezzel van a baj! hanem este nincs türelmük szilárdat enni,és így a tápszeren alszanak el! de a gyerek ital az nem olyan mint a tápszer! ugye? az nem olyan laktató!
2009. dec. 10. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
14.12-es vagyok. Én úgy tapasztaltam, hogy a milupa babatej laktatóbb, mint a tpszer. Az enyém is ezt eszi elalvás előtt és semmi gond éjszaka, sőt jobban alszik, ha ezt issza (soha nem volt jó alvó). Igazából ez is tápszer.
2009. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!