Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékai vannak 5 éves...

Milyen játékai vannak 5 éves kisfiatoknak?

Figyelt kérdés
Sokszor az érzésem,hogy esetleg "nem jók" a játékok amik itthon vannak,és talán ezért nem játszik velük a gyerkőcöm:( Cserélgetem is őket időnként,tehát van amit elrakok,egy idő után előszedem,nincs neki se túl sok,se túl kevés, véleményem szerint. Én is leülök játszom vele,mégis sokszor úgy tünik unatkozik... Kiváncsi lennék más ennyi idős fiúnak mik lapulnak a játékpolcán :) Köszönöm!
2009. nov. 25. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem még nincs fiam,de unokatesóm kisfia 5 éves, neki sok kisautója,traktor,rendőrautó meg ilyesmi van,de azokkal csak ritkán játszik. Mostanában nagyon szereti a készségfejlesztő kifestőket,főleg amikben a számokat össze kell kötni és kirajzolódik valami figura.
2009. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiamnak ennyi idősen: legói voltak, kisautói, tankjai, katonao játékai (ő szereti a katonai dolgokt), helikopterei, repülői. Én szinte mindig a tescoban vásárolok neki, ott szoktam venni autósszetteket, meg van ez a dobozos matcbox, egy autó van hozzá, és ha szétnyitod, egy "kis" város. Meg van még neki emeletes parkolóháza, társasjátékok - igaz ebből nem sok - , távirányítós autói, kalózhajója.

De tudod, az a legjobb, hogy ideig óráig játszik velük, mindent megun.

2009. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de várnék még,ha lehet többet is. Írjatok! :)
2009. nov. 25. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiamat a lego, playmobil (dínós, háziállatos, erdei állatos, traktor, tűzoltó autó stb.), kirakó (500 db-os a legtöbb, de ez gyerektől függ hogy mióta kirakózik), társasjátékokat imádja, készségfejlesztők (pl. rush hour-gémklub oldalán van ilyen), vasalós gyönggyel is szokott játszani mert a lányomnak van, gyurmázni, festeni is szoktunk és nagyon szeret horgászni járni.
2009. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!