Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékokat játszotok...

Milyen játékokat játszotok együtt 4 év és másfél év körüli gyerekeitekkel? Főleg most, hogy kevesebbet lehet kint lenni

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém négy éves.


Mi főleg társasozunk, olvasunk, kirakózunk, autókkal játszunk mindenféléket. Építeni szoktunk autóutat kockákból pl. Időnként megnéz 1-1 Állatkert a hátizsákban-t a gépen.

Most éppen a golyópályával játszik, mindenféle variációban rakosgatja, kísérletezik, hol esik le a golyó. Megyek mindjárt én is, megmondja, mit csináljak, hova rakjam a golyókat, melyik színnel vagyok én.

Szeretünk matricás albumokkal is mókolni, Tappancs újságban feladatozni. És sajnos, már hipp-hopp itt a fürdés és fekvés ideje. Utálom ezt, bele vagyok betegedve, hogy alig vagyok vele. Tulajdonképpen 3 óra hosszát töltünk együtt egy hétköznap!

2013. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!