Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szánkó. Ki és hol és mennyiért...

Szánkó. Ki és hol és mennyiért szerzi be a szánkót? Lehet még olyan fa szánkót kapni aminek háttámlája van?

Figyelt kérdés
Másfél évesnek kellene de olyan amit jövőre is használhatnánk.
2009. nov. 18. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly még láttam támlás szánkót. Mostanában nem voltam olyan helyen, ahol szánkót is árulnak, de nagyobb áruházakban szokott lenni és nálunk pl. az egyik gazdaboltban is láttam (pont támlásat).
2009. nov. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet kapni még háttámlás szánkót,aminek ha már nem kell leveszed a támláját és később is tudja használni a gyerkőc!Én a Tescót és az Auchant fogom nézegetni,mert ott minden télen vannak jó akciók(és közel van).Amúgy a teszveszen és vaterán is megszoktam nézni ha szeretnék valamit mert ott néha ki lehet fogni klassz dolgokat!És a szánkó meg nem az a termék amit minden nap használunk(örülünk ha évente egy hétig van hó).Amúgy 6000ft-tól kezdődnek az árak!
2009. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is olyan klasszikus fa szánkót vettunk, de a támláját kulon kellett megvenni és itthon apa szerelte fel :)
2009. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mostani Tesco akciós újságba láttam olyat.
2009. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Corába láttam és volt nagy választék!
2009. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most 20.-tól a tescóban akciós lesz. Háttámlás és szövetborítású fa gyerek szánkó!5500 Ft körül azt hiszem, én már lemegyek 20.-án reggel, sajnos hamar el szokott fogyni!
2009. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek szánko ha még ho sincs?nem is lesz
2009. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk biztos lesz hó mert mi Miskolcon lakunk és közel van Bánkút és ott már az éven volt hó. Nem akarok akkor kapkodni amikor leesik a hó. Meg akkora már el is szokták hordani. A Tescos nagyon tetszik remélem lesz belőle. Köszönöm mindenkinek a választ.
2009. nov. 20. 07:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!