Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Molfix pelusról vélemények?

Molfix pelusról vélemények?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Javíts ki ha tévedek, de ezek nagyobb gyermekere való pelenkák vagy felnőtt méretűek. Legalább is én csak nagyobb gyerekeknél/ felnőtteknél használtam. Szerintem jó pelenkák annyi probléma azért van velük, hogyha nagyon megtelnek akkor potyog belőlük a töltelék, éjszaka ez problémát jelenthet mert átázik.
2013. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NEm tudom egy játékboltban vettem 10db volt 400ft végülis ujszülöttől kisgyerekig van kilora számozva! Nekem pont ez a gondom hogy az éjszakákat nem birják a pelusok
2013. nov. 4. 19:25
 3/6 A kérdező kommentje:
2és fél a fiam :)
2013. nov. 4. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak én nem találkoztam ilyen kis méretben ezzel a pelenkával. Ami nekünk bevált éjszakára a 100-as csomagba kapható pelenka, de márkát már nem tudok, talán Dada, de nem biztos. Valamint Papers pelenka és abba egy rossmanos pelenkát tettem (két oldalt a széleit levágtam és így betét lett belőle ) ezt még pluszba beletettem.
2013. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én már sokat probáltam de az estét nem birják pampers,libero,tescos,rossmann-os,dm-es,stb meglátjuk milyen lesz ez most igazából a fiam nagyon jó alvó fél8kor leteszem és 7kor kelnek! MAjd azt is kiprobálom amit te irtál dehát nem lehet pénzzel birni ennyi pelust!
2013. nov. 4. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

A dada pelus tényleg jó,de nálunk 43ft/db,így áttértem az ontex pelusra 40ft/db én már csak azt rendelem a netről az is ugyanolyan minőségű mint a dada.A kisfiam 20 hós és éjjel is szopizik.


[link]

2013. nov. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!