Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekprogramokat...

Milyen gyerekprogramokat szervezhetek hétvégére, hogy itt a hideg idő?

Figyelt kérdés

Gyerekprogram-ötletek kellenének leginkább 3 éves gyerkőcnek (lány), esetleg 1 éves fiú tesóval kombinálva:)

Hova vihetem őket, ahol a nagy szórakozhat kedvére és a kicsi sem borul ki? Akár szabadtéri is érdekel, ti hova szoktatok menni?


2009. nov. 14. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne :) 3 éves a fiam, imánd mozogni, jönni-menni, de a hideg miatt nehezebb.


Vannak a benti programok, amit szintén szert, Közlekedési Múzeum, Tropikárium, csak ha mindig ilyen helyre megyünk, az drága, meg a 3-4 hét nagyon infulenzás időszakban nem is szívesen viszem.


Van a közelünkben egy kis tó, oda le szoktunk menni kacsákat nézni, vagy ha sikerül, rövid kirándulásra, gesztenyét, falevelet gyűjteni, amit aztán itthon fel is használunk, gesztenyefigura falevélkép készítésére, így két programot is ad. Esőben persze nem lehet gyűjteni.


Ajánlottak egy játszóházat a Pesti út végénél, de még nem próbáltuk. Itt vele mászhatsz a gyerekkel, így a 3 éves mehet elől, te meg utána segítve a picit, ha már jár. Van állítólag egész picinek való hely is, csak akkor két felé kell válni a családnak.

2009. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Pesti úti játszóházat is én csak ajánlani tudom. (Kalandpark a neve.) 1800 Ft a napijegy, ezért kifulladásig ott lehet lenni. A második gyerkőcre már van kedvezmény, egy év alatt pedig ingyenes. Mi oda járunk a 20 hónapos poronttyal most, hogy bejött a hideg. De szoktunk menni fedett élményfürdőbe is, (Dunaújváros kifejezetten olcsó, de még Esztergom sem veszélyes), meg heti egyszer babaúszni.


Szabadtéri program majd akkor lesz esedékes, ha leesik a hó, most inkább csak sárdagonya rendezhető odakint... Persze egy séta a közeli patakparton még így is belefér, hiszen levegőzni muszáj.

2009. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi sok mindent szoktunk csinálni!Tegnap egy kartonpapírból vágtam ki egy 60cm-es fát, szedtünk kint faleveleket, és ráragasztottuk este a meleg szobába!Sokat ragasztunk, kirakózunk!Sőt mikor unja a kirakóját, rajzolok én és azt szétvágom, és kirakjuk, sőt felragsztjuk egy lapra kirakott állapotban!Gyurmázunk, sima gyurmával, ill sókerámiával!Most kzdjük az ádventi naptár készítését is!Sok mesét olvasok neki, és diavetítőzünk is!Én falun lakom a nagyváros nincs túl közel, így nagyon nemtudunk kimozdulni, max a játszótérre vagy könyvtárba!Ahol rácsodálkozik mindig hogy milyen rengeteg könyv van, és mindig találunk neki megfelelő mesekönyvet is, amit hazahozhatunk olvasásra!Most 3és fél éves a lányom!Annyi mindent lehet csinálni, csak kreatiivitás kell egy picike hozzá!
2009. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kedvesek vagytok! Igen, itthon már minden volt (gyurma, kézműveskedés, rajz, festés, házépítés, stb, annyi mindent csináltunk már), de inkább csavarogni szeret - meg persze az öccse a romboló korszakban van, elég macera ez az egész. Ez a játszóházasdi nem rossz dolog, kipróbáljuk. Járunk babatornára meg muzsikás programra, de már kész anyagi csődben vagyunk ezektől a rendezvényektől:) Köszönöm még egyszer, várok még ötleteket (mondjuk fát még nem csináltunk, sajnos már nem is fogunk, ázottak a levelek, már oszlanak, de majd jövőre!)
2009. nov. 20. 08:07
 5/6 anonim válasza:
egy kis gyerek buli mese nézés.gondolkodj te minek örülnél ennyi idős korodban:)
2010. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a Minicityt tudom ajánlani a pestieknek. Nagyon népszerű, nem véletlenül. Nagyon kedvesek voltak velünk, a gyerekek is élvezték, érdekes dolgok vannak, sokat tanulnak, egy olyan világról amibe áhítoznak. Lehetnek rocksztárok, hírbemondók, mindenféle foglakozást kipróbálhatnak, biztonságos keretek között. 3-12 évig ajánlják, de a babásoknak is van fennttartva egy sarok, amíg a nagyobb tesó játszik.
2011. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!