Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ilyen építő tényleg kompati...

Az ilyen építő tényleg kompatibilis a legoval?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 30. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az, de én őszintén mégis maradok inkább a legónál. Nem tudom indokolni, egyrészt rossz beidegződés másrészt herótom van az olcsó hamisítványoktól. Van több, mint 20 éves legókészletem, olyan, mintha tegnap vettem volna pedig nem volt kímélve, sem fakulás, sem öregedés az anyagban. Nekem ez az igazi minőség mutató.
2013. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, én is ódzkodok az ilyen utánzatoktól... Képen jól néz ki, de ha meglátnád élőben, lehet, elsírnád magad, olyan gagyi. Én már láttam, fogtam olyat, ami nemhogy a legoval, de saját magával sem volt kompatibilis, széthullottak a kockák, nem pattantak egymásra.


Duplo kompatibilis kockákat tudok, amik nagyon jók. Az egyik a Megabloks mini, a másik az Unico plus. Ezek jó minőségűek, annyira, hogy én meg sem tudom már különböztetni az eredeti Duplo kockáktól, mert egybe vannak ömlesztve.

2013. okt. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek sosem szoktak olyan jó minőségűek lenni, mint a Lego. És nem is annyira olcsó :/
2013. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.

igazatok van,nem érdemes kockáztatni!

2013. nov. 1. 13:54
 5/6 anonim válasza:

Én is az eredeti LEGO párján állok/álltam. Sajnos az is teljesen elzüllött. Már szinte minden egyben van, alig kell valamit összerakni és eléggé megváltozott az anyaga is. Már azon érződik, hogy nem úgy cseng, amikor kotorászod, mint az egykori :)

Az ára pedig már eléggé indokolja, hogy másolatot vegyen az ember. Van ez a kína Brick nevű cucc. Az teljesen kompatibilis az eredetivel és olyan olcsó, hogy ha tizede is az élettartama még akkor is beljebb vagy árban, ha tízszer veszed meg ugyanazt a készletet :)

2013. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sluban, a teszveszen, vaterán lehet kapni, régebben volt hivatalos boltban is "betiltották" mert nagyon hasonlít az eredetihez és a Lego pert indított.
2013. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!