Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet még valahol hajlított...

Lehet még valahol hajlított kanalat kapni?

Figyelt kérdés

Kisfiam úgy találna bele a szájába az étellel, ha ilyet fogna a kezébe. Hiába keresem, sehol nem találok.

A Tescoban van olyan, hogy 3 darab különböző kanál van összecsomagolva, ebből az egyik hajlított, de hatalmas a feje, bele sem fér a gyerek szájába.


Van valakinek ötlete, tapasztalata, hogy hol lehet normális méretben is kapni?


2009. nov. 11. 10:44
 1/1 anonim válasza:
Én is a tescoban láttam,először azt hittem valami vicces kanáál,és olyan gyerekeknek találzák ki,akik nem tudnak egy helyben ülni...sztem az a standard méret,nekünk is akkora van..megnézhetnéd még a brendon, a kengurugold,minimanó bababoltokban,ott szinte minden kapható,minden méretben...
2009. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!