Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tehetnek valamit hogy nefordul...

Tehetnek valamit hogy neforduljon fel a gyomra ilyen sokszor?

Figyelt kérdés
Harom es fel eves a lanyom kb masfel eve kezdodott hogy eloszor megfazott mostmar oviba jar es minden masodik heten meg van fazva.A baj az hogy mikor elkezd kohogni olyan melyen 4-5 alkalommal utanna mindjart elkezd hanyni es nem tudok mit tenni hogy ne igy tortenjen.Voltam vele orvosnal is mar tobszor is mondtam de nem mondtak semmit hogy mit tegyek ellene.Nem bir a torka rendessen kitisztulni es ezmiatt fordul fel a gyomra.
2009. nov. 10. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg visszamardt a slejm és ez íritálja. Bevalva öszintén ez nem gyerek baj. Én is ilyen vagyok, hogy van köhögésem ami átcsap öklendezésbe. Szerencsére én nem hányok, de egy gyerek mindig enged a testi erőnek.

Adj neki mindig meleg teát, az nyugtatja.

2009. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!