Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Atalaban mikor tudjak a...

Atalaban mikor tudjak a gyerekek egyedul kitorolni a fenekuket?

Figyelt kérdés
Kislanyom 3 es fel eves es megoldja, ha egyszerubb az eset, a nagyobbik 5 es fel, de nem hajlando. Hiaba, hogy nagycsoportban mar elvaras, mert o nem kakil soha az oviban,,
2013. szept. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam most kezdi gyakorolni, 4,5 éves
2013. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nagyobbik enyhen lusta... Koszi!
2013. szept. 17. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek is tudták 3,5 évesen (nálunk már kiscsoportban elvárás volt, bár ezt sokan nem hiszik el).
2013. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves, és még nem tudja, bár eddig nem szóltak érte az oviban. Azt hiszem itt az ideje elkezdeni gyakorolni vele.
2013. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem óvó nénit,4,5 éves a kislányom,de azt mondta még segítenek nekik,habár megpróbálhatjuk gyakorolni.Meg is próbáltuk,de nem igen értette ezt az elölről hátrafelé törlést és feladta.Valamit kitalálok majd rá,mert nekem is könnyebb lenne,ha sikerülne..Hamarosan ugyanis még egy popsit kell törölnöm :-)
2013. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!