Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hós kislánynak már éremes...

16 hós kislánynak már éremes babakonyhát venni? Karácsonyra gondolkodunk rajta.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még várnék vele,de ha veszel,akkor is csak valamilyen olcsóbbat.Még nem valószínű,hogy tudna vele játszani.
2009. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 18 hós. Bölcsibe, játszóházba célbaveszi a pici babakonyhákat. Egy ilyen elég drága ezért én papírból csinálom. Egyenlőre csak pakolászni szeret benne, néha a kanalat beleteszi a lábasba. Szóval szereti ezt a szerepjátékot de még nincs kiforva rá az igénye. Még nem javasolnám. Ez az időszak pakolgatásról szól meg a szétszedem dolgokról. Én még várnék vele. Amit én papírból csinálok azt polcoss szekrénykének csinálom, hogy legyen mibe pakolácnia és ki be csuknia. Késöbb ha nem megy szét jó lesz kiskonyhának is csak rá kell festeni és hozzá ragasztani egy két dolgot.
2009. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 2 évesen kapta, most 4 éves, és most játszik vele gy igazán!eddig csak kerülgette, pedig a konyhában imád segítkezni!
2009. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!!! én is amiatt gondolkodom rajta mert állandóan a konyhában sertepertél,de akkor még várunk vele,köszi még 1x!!!
2009. nov. 3. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg vettem. 16 hónaposak vagyunk. Úgy vagyok vele, hogy mindegy mikor veszi meg az ember. Mert előbb utóbb érdekelni fogja. Az ára meg mindig megy felfele. Nekünk van gyerek fazék készletünk azt nagyon szereti. szerintem nem rossz döntés.
2009. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kislányomnak 5 hósan vettem és nem vicc, de 12hósan mikor elkezdett menni első útja odavezetett és azóta is minden nap játszik vele.

15 hós

2009. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lányom 18 hós karira kapott edénykészletkét kanalakkal, merőkkel stb. Nem tartott sokáig, szanaszét vannak a darbjai. Az edénykék megvannak mert gyöngy, gomb válogatónak használjuk. Én nem vennék.

Az a hozzászóló aki papírból csinálja, azt hogyan kell?

2 és fél éves lányka

2009. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked is:) Közben meggondoltuk magunkat,és kis házikót kap,ilyet:


[link]

2009. nov. 5. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1,5 éves kisfiam van de imád a konyhában mellettem lenni. Van egy kis edénye amibe ő is főz, diókat teszek neki bele. Ő szeret ilyenekkel játszani.
2009. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!