Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ortopéd orvost tudtok...

Jó ortopéd orvost tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányom 2 hónapja jár, de nagyon -tényleg nagyon! befele áll a bokája, főleg a bal. Voltunk persze már ortopédián, írtak fel neki szupináló cipőt, azt hordja is mindig, mégis ha fürdés előtt kicsit mezítláb rohangál szinte fáj nézni mennyire bedől a bokája. Voltunk Dévényes gyógytornásznál is, ott azt mondták nincs letapadás, úgyhogy ők nem tudnak vele mit csinálni. Nagyon lazák a szalagjai (szerintem), és elnézve a saját bokámat volt is kitől örökölnie, de az én időmben még nem nagyon törődtek az ilyen dolgokkal. Én szeretnék mindent megtenni, hogy egészségesen fejlődjön a lába, tornáztatnám is, vagy bármi, csak végre egy hozzáértő utast mutatna... Úgy érzem mindenhol csak legyintenek rá.
2009. nov. 1. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nála voltunk csípőszűrésen magán úton, nagyon tetszett a doki részletes magyarázata és hogy visszarendelt kontrollra minket.


Dr. Kiss Sándor

Semmelweis Egyetem Ortopéd Klinika Ortopédadjunktus Magánrendelés: XI. ker. Bartók Béla út 57.

Tel: +36 (1) 466-8328

2009. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és megmutatta hogyan tornáztassam a kis 3 hónaposom izmait!
2009. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem fel is keresem hamarosan
2009. nov. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!