Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami lehetőség arra,...

Van valami lehetőség arra, hogy az orrmandulaműtétet megússzuk?

Figyelt kérdés
nagyok az orrmanduláink, mindig a száján vesz levegőt a porontyom,és a dokik szerint jó volna kivetetni őket, csak félek a műtéttől (13 hónapos)
2009. okt. 29. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
homeopathiás készítmény: Limphomyosot a neve Összehúzza az orrmandulákat. Gégész nem fogja javasolni, mert nem az az érdeke, de a gyerekorvos szerintem ajánlani fogja, ha ismeri. Egy próbát megér mielőtt nekiugrasztanának a műtétnek. Az ormandula egy természetes szűrö, megszűri a bacikat így nem jutnak egyből az alsó légutakba.tüdőbe stb. Ha megduzzad, azt jelenti, hogy működik rendesen. Az a marhaság, hogy egyből ki akarják kapni, utána meg vagyonokat kell költeni gyógyszerre, mert a kicsi az oviban minden bacit a tüdejére szív. Egyébként az orrmandula felnőtt korra elsorvad.
2009. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresztfiamnak épp a nyáron vették ki, ő most 6 éves és ugyanúgy horkol tovább éjszaka, max kicsit halkabb. Anyjával egy szobában alszik és ő mondta h nem lett jelentős a változás :(
2009. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat! Utána járok ennek a szernek és megpróbáljuk.
2009. okt. 30. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

a kisfiam 15 hós volt amikor kivették az orrmanduláját,sajnos muszáj volt a folyamatos közép fül gyulladás miatt.azóta kutya baja,2 nap után el is felejtette az egészet szerintem!

sok sikert,kitartást,ha nincs már lehetőség!tudom mit érzel most!hol fogják műteni?

25 hós anyukája:)

2009. nov. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 14:51-nek!

előző vagyok!nekem 19 évesen vették ki a mandulámat,az orrot is,nem sorvad el,nem hallottam még ilyenről!

de az tuti hogy 1 hónapig szenvedtem a mütét után enni nem birtam!szörnyü volt!

amúgy a fiamnak megmaradt a garat mandulája,az is ugyanugy véd a baciktól!:)

25hós anyuja

2009. nov. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!