Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislánynak mit vesztek...

2 éves kislánynak mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Viviennek hívják kislányomat itt a nevenapja dec.2 aztán karácsony és feb.28.-án szülinap! 1 ajándék már megvan tricigli!! ja és még mama,papa stb. is tőllem kér tanácsot,hogy mit vegyenek! Várom ötleteiteket! Vagy 2 éves kislányod mi a kedvenc játéka?
2009. okt. 29. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én sok apróságot terveztem

olcsóbb szintetizátor, láttam már állathangosat is.

Fa játékból: tologatót, öltöztetős maci család, összeépíthető favonat, fa gyöngy fűzővel, vasaló, porszívó

babakonyhánk már van

2009. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányomat is Vivinek hívják... :) Csak nekünk november 22.én lesz a 2. szülinapunk.

Nálunk most éppen Elmo meg Szezám utca őrület van úgyhogy valami ehhez kapcsolódó dolgokat fog kapni.Aztán gondolkoztam még hintalovon,szobájába egy kiskuckót(sátor szerű).

2009. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Barátnőm kislánya szintén 2 éves. Ő hello kitty konyhát vesz neki, macis fakirakót, Fifi figurákat.

Az én lányom pedig 2 évesen a lego duplóért volt megőrülve. Nagyon szerette és mindig lehet bővíteni. De vannak jó készségfejlesztők is pl. ravensburgernek a junior pictolino, logo színek és formák, logo állatok, formakirakók. Nálunk akkor volt sláger a baba is, de a nagyobb gyöngy is jó. Fel lehet fűzni cipőfűzőre stb. Könyvet is vehettek, ha szeret mesét hallgatni. Bogyó és Babóca, Kipp kopp sorozat, Anna-Peti.

Ja igen és a my little ponyt is sok kislány szereti. Ahhoz pedig rengeteg kiegészítőt (bútor, házikó stb.) lehet kapni.

2009. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Lovat darabokban. először a faszát!
2009. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még várom a többit! A vasaló,porszivó nagyon jó ötlet láttam szipancs beszélő porszivot de 7000ft-ért /sajnos az drága pedig tetszik/ majd nézzek olcsóbbat! A sátor is jó csak kicsi a szoba hozzá sajnos!! 2. válaszoló,akkor te is gondolkodhatsz az ajándékokon! Ünnep-ünnep hátán!
2009. okt. 29. 14:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Szóval ettől lettél ilyen okos, hogy kiskorodban ilyesmivel játszottál Te is!
2009. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 29. 14:07
 8/16 A kérdező kommentje:
Drága 4.válaszoló most erre a kérdésre miért kellett így válaszolnod?
2009. okt. 29. 14:15
 9/16 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Hát ne is mond! :) És akkor még a Mikulást nem is említetted... Azért sajnálom hogy így egyszerre van neki minden szülinap névnap karácsony stb ,de majd külön megtartjuk mindegyiket,aztán egész évben "pihi"... :)

2009. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a névnap van nyáron :) (Lili)

Mikulás , aztán szülinap Dec. 23. utána meg kari. :) sűrűr nálunk is. Egyik nap torta a másiknap karácsonyfa :D

Én fa kirakót terveztem, meg talán valami babát, nagyon oda volt a boltban a varázspálcáért, villogott meg adott valami hangot. Konyhája volt ,de ő annyira nem volt oda érte. Meg szerintem könyvet kap mert nagyon szereti a betűket meg a számokat. Az egyik mamától állitólag biciklit kap. Gondolom triciglit.

Az Elmo, Szezám utca nálunk is nagyon megy, még ilyen Dvd tervezek. Ezek közül valamelyikek lesznek, a maradékot meg kiosztom a családban ha megkérdezik mit vegyenek :)

2009. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!