Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiúnak mi manapság a...

4 éves fiúnak mi manapság a menő szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért "menőnek" kell lennie?Miért nem olyan ajándékot választatok aminek örülne a gyerek?
2009. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy bele fogtok kötni. Szívesen vennék én kreatív, fajátékot, vagy olyat amit szívem szerint hasznosnak tartanék, de ahová megyünk ott csak az a lényeg, hogy menő legyen és drága, hogy a magánoviban villoghasson. Sajna, a fakopáncs játékaimmal körbe lennék röhögve, pedig én mondjuk inkább azt veszek a lányomnak, de nekik ezek csak kacatok... :-(
2009. okt. 29. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Szóval nem akarunk kilógni a sorból? Mi az hogy égés? örüljön hogy kap valamit. Ha meg nem tetszik el lehet felejteni legközelebb venni. És minek az oviba ajándékozni egy csoportársat, akivel kapcsolatot sem tartunk, ráadásul minden szülőtöl? Hol élünk mi.


Ne mások véleményével foglalkozz. És ha menő a játék megveszed? És leszedik az árával a keresztvizet is rólad, mert a gatyád ráfizeted. Na nem.

Tesség talpraállni. Név nélkül adhatsz bármit. Ne a mások véleményével foglalkozz.

2009. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs a kötekedésért,de minek tartatok fenn bárkivel ilyen üres felszínes semmit érő kapcsolatot?Mert gondolom nem a 4 éves a barátotok.Na a tanács,meg kell szabadulni az ilyen barátoktól gyorsan rövid úton.Habár gondolom látszat emberek lehettek ti is.
2009. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem barát, családtag...
2009. okt. 29. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem az a lényeg, hogy egy ajándék menő legyen és minél drágább! Jobb, ha már most megszokja, hogy ami kevésbé drága azt is meg kell becsülni, mert szeretettel kapja! Ha csak, drága, menő ajándékokat kap, nem fogja értékelni a szeretetet és törődést!
2009. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Már megbocsáss,de muszáj beállni a sorba a majomkodásba nagyképűsködésbe??Ha igen,Ti sem vagytok különbek.

Amúgy szerintem vegyetek neki egy új mercit,vagy egy lakást!!!

2009. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sok bunkó állat egy apró kérdést akart fel tenni az illető és és rögtön tanács helyett szidjátok-.- mikor állítom hogy egy szülő tette fel a kérdést és kis taknyok teszik magukat.

Egyébként én szüleimmel mindig is jó kapcsolatba voltam ezért ismertek és tudták mire van szükségem és valahogy milliós dolgok nélkül is mindig örültem dolognak

2009. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
43%

Így akarod felnevelni? Te akartad. Ahogy nagyobb lesz, egyre többet követel majd.

Vegyél neki valami jó autós játékot, amihez van pálya is vagy valami.

2009. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!