Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok kisgyereketeknek...

Mit adtok kisgyereketeknek inni? (pl:víz, ásványvíz, tea stb. ) És miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát,szerintem, hogy ne legyenek szomjasak.
2009. okt. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

:-)ez jó válasz volt:-))) Igen szerintem is azért hogy ne legyenek szomjasak:-)

Viccen kívül, szerintem lényeges hogy mennyi idős az a gyermek. Mert nekem a 3 és fél éves lányom iszik: teát,gyümilevet(vízzel hígítva)ízesített ásványvizet, sima csapvizet.

A 4 hónapos lányom csak forralt vizet iszik (már amikor)

2009. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20 hónapos kislányom általában csapvizet iszik. Régebben ásványvizet. Néha kap vizezett gyümölcslevet, illetve Piroska szörpöt. Próbáltam neki gyümölcsteát adni, de inkább vizet kért.
2009. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98 %-ban bubimentes ásványvíz. A maradék esetekben ebben a sorrendben: tea, rostos bármilyen lé.
2009. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bocsánat,ha nem volt érthető a kérdésem:-)

Azt szerettem volna megtudni,hogy miért pont pl.vízet,vagy teát adtok inni gyermekeiteknek.

Az én lánykám másfél éves múlt.

2009. okt. 28. 13:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Vizet iszik napközben, főétkezésekkor vagy után teát vagy gyümölcslevet. Azért vizet iszik, mert ha teleinná magát napközben gyümölcslével vagy teával, nem lenne éhes és nem enne. Ásványvíz a víz, mentes, mindig másfajta.
2009. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

19 hónapos a kisfiam és az elejétől fogva vizet iszik.

Se a teát, se a cukros babalöttyöket nem itta, nem issza meg.

2009. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én újra a második válaszoló vagyok:-) A 3 és fél éves lányommal 9 hónapos koráig próbálkoztam hogy vizet igyon!Nem itta! Nagyon kevés folyadékot tudtam belediktálni naponta így azt mondtam nem érdekel ki mit mond csak igyon! Így lett belőle tea, vizezett gyümilé. Nekem nem zavart be az étkezésekbe,nem ment el az étvágy tőle:-) Mostanában már megissza néha a vizet is:-)
2009. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16 hónapos csak vizet. Az a legegészségesebb, és nem roncsolja a fogakat. Ihat még üdítőt később is, amikor úgysem tudom megtiltani. Kezdetektől erre szoktattam, a leveket meg sem issza, aminek örülök.
2009. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szió! Én sima vízre és jó minőségű teára neveltem a lányomat, aki már a 6. évét tölti:) Szerintem nem használ senkinek a szénsavas levek, na meg a sok a tartósítószeres légyók:) és soha nem is kéri ezeket meg el sem fogadja, ha valaki kínálja. Mert nincs hozzá szokva, és megérti. Ugyan így tervezem azzal a kicsivel is akit most várok:)
2009. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!