Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cukorbeteg kisgyereknél...

Cukorbeteg kisgyereknél milyen tünetek jelentkeztek először?

Figyelt kérdés

Aggódom, mert 3 éves kislányom egy hete a szokásos adag kétszeresét issza meg, és többször is pisil. Ő kér inni, mert azt mondja, hogy szomjas. Hozzá kell tenni, hogy egyébként elég keveset szokott inni.

A pisilőjénél pedig csípésre panaszkodott, de azt krémmel kezeltük.

Terhességi cukorbeteg voltam, mikor vártuk őt.

Mire utalhatnak ezek a tünetek? Lehet cukorbetegség? Hogyan lehet kizárni? Teszttel vagy vérvétellel?


2009. okt. 25. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp orvos vérmintából, nem acetonos a lehelete?
2009. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális a lehelete.
2009. okt. 25. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is terh. diabos voltam és az én kisfiam is egy kacsa. Már nekem is többször eszembe jutott, hogy talán gond van :(((
2009. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlenül beszélj a gyerekorvossal. Megkímél a felesleges idegeskedéstől, ha meg mégis baj lenne, azt jobb minnél hamarabb kezelni. Egy pici szúrást megér!
2009. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is terhességi cukros voltam mind a 3x,de egyik sem az szerencsére,bár időnként megnézem nekik,mert a harmadik szülés után egy évvel kicsit magasabb nekem is és van mérőnk,de jobb kizárni ,vidd el orvoshoz,amúgy meg a fiam is sokat iszik de semmi baja,én éjjel is mentem pisilni többször meg szárazabb lett a bőröm! Pedig nem volt vészesen magas/9/ de jelezte a szervezetem.
2009. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Hogyan nézed meg nekik?
2009. okt. 26. 13:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként tegnap és ma már nem iszik annyit, ez sok ivás 4-5 napig tartott. Nem mondom én hogy ez diab, de hirtelen ez jutott eszembe először.
2009. okt. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!