Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hagyja el 2 es fel eves...

Mikor hagyja el 2 es fel eves kislanyom a delutani alvast?

Figyelt kérdés
Delutan a kislanyom 3 orat alszik, de nagyon nehezen tudom elaltatni. Jatszani akar, nehezen alszik el, de ha nem alszik akkor nagyon nyugos, es delutan olyan almos, hogy ulve alszik. Nektek mikor hagyta el a kisgyereketek a delutani alvast?
2009. okt. 23. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az oviban muszáj, úgyhogy 6 évesen.

De sok napközisem van, aki igényelné. Úgyhogy lehajtjuk buksi fejünket a padra, 15 percre, s mesét olvasok. Besötétítünk.

2009. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt eleget futkározik a friss levegőn?

Van ideje lenyugodni?

A lányom első ovijában megmosdatták, pizsamába bújtatták őket, ágyneműbe s szívesen aludtak. Az új oviban leteszik izzadtan, ruhástól, csak pléddel, és ők meg csak rosszalkodnak.

2009. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nehezen alszik el. Aztán bölcsis lett, és azt mondják, ott magától bemegy az ágyba és ahogy leteszi a fejét, már alszik is.

Hát mivel még az ovisok is alszanak, ezért 6-7 éves kora előtt nem igazán, iskolában viszont már ugye nincs alvás. Viszont én ovis koromban sosem aludtam, kiscsoportos korom óta. Mondták is anyunak, hogy vigyen haza ebéd után, de hát hogy vitt volna, ha egyszer dolgozott? Szóval én mindig csak ott feküdtem és könyvet nézegettem.

De ez nagyon változó.

2009. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!