Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fertozo betegség a krup?

Fertozo betegség a krup?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,5 éves és csak ritkán találkozhat az unokatesójával aki 2,5 éves. Nem kell félnem hogy esetleg elkapja a fiamtol a krupot?(gondolom azt nem, de valami náthát esetleg)
2009. okt. 23. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Az ara hajlamos gyerekek bárhonnan összeszedhetnek vírusokat.Az én fiamnak is volt már krupos rohama tavasszal,nyár végén pedig vírusos hányás miatt volt kórházban.Náthás is többször volt már.Hiába veszek vitamint stb.. a doki a kórházban mondta,hogy van aki hamarabb betegszik meg a vírusoktól.Akár a boltban is elkaphat vmit,ha esetleg előtte egy beteg ember eltüsszentette ott magát,a vírus órákig a levegőben marad:(

2009. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk tavasszal és osszel jon elo a krup. 3 hete volt beteg, éjszakai fulladás-roham is volt, de segített a rectodelt kup.De most éjszaka megint arra ébredtem hogy már olyan jellegzetesen csunyán kohog, de roham nem volt. Szerintem ma este várhatjuk :(
2009. okt. 23. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a hidegpárásító sokat segít.A kórház utáni napokban vettünk 1et és minden alvásnál bekapcsolom neki.
2009. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi is vettunk, sot tengervizet szereztunk azt párologtatjuk, már 2 hete minden este megy a párologtato és ugy is kezdodik a kohogés. talán megelozni nem is lehet csak enyhíteni a betegség lefolyását...
2009. okt. 23. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Arec száraz sóterápia,ez használ a kruposoknak hidd el,én is végigjártam a 20 alkalmas kúrát,de cssak és kizárólag arec lehet,a többi nem jó rá,márpedig én tudom mert 17 éve van asztmám és mindent kipróbáltam.

Ha pestiek vagytok akkor a 3.kerben aquincumnál van egy.

2009. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi most a Bronchovaxom immunerősítőt kezdtük el.
2010. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!