Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mit vesz karácsonara 2...

Ki mit vesz karácsonara 2 éves (23hónapos) kislánynak?

Figyelt kérdés

Sok játék van itthon,babák,plüssök,csúzda,legó,labdák,könyvek,hinta,tricikli.

Gondolkodtam Dóra laptopon.

De nem tudom.Más ötlet??


2009. okt. 21. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem fiam van, de a mikulás ikeás hintarénszarvast fog hozni, meg spaja alagutat, a karácsonyfa alá pöpec autót szeretnénk...ez gondolom nektek nem játszik. a fiam januárban lesz kétéves, és nov. 10.-én jön az öcsi, ő meg egy db. aranyhalat "hoz" a kórházból.
2009. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg szépítkező asztalka mindenféle szépítkező cuccal?

Barátnőm kislánya a szülinapjára ezt kapta és majd megőrült érte:D

2009. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a lányomnak mini konyhát gondoltunk. Nagyon szeret főzőcskézni, mindig a konyhából elcseni amire pont szüksége van:-)
2009. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tegnap meg is rendeltem neki egy komplett gyerekkonyhát.Zenével,világítással.Remélem,hogy tetszeni fog neki,mert ö is szereti az edényeket.

Meddíg szoktak ezzel játszani a gyerekek??3-4 évesen is???

2009. okt. 22. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó vagyok, szerintem biztosan játszanak vele 3-4 évesen is, olyan kis aranyos nekik való játék.:-)

Én még mini mosógépben, kis vasalódeszkán vasalóval, ezeken gondolkodtam még, mert annyira szeret segíteni:-)

2009. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!