Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisgyereknek, a...

Másfél éves kisgyereknek, a közepes vastagságú hálózsák alá kell harisnynadrág, vagy pizsi alsó?

Figyelt kérdés
Kislányom állandóan kitakarózik éjjel,ezért gondoltam a hálózsákra.19-20fok van a szobában.
2009. okt. 15. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kezeslábast adok rá és hálózsák. Nálunk is ennyi fok van. A hálózsák ujjatlan és nem húzom be végig, így a lábai szabadon kószálnak, s a zoknit kényelmetlennek gondolom, a kezeslábas kényelmesebb viselet és legalább nem fézik meg semmije, dereka sem bújik ki. Harisnyában én nem altatnám, gondolhatod, milyen kényelmetlenül aludna benne. :)
2009. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

15 hónaposom egy kezeslábas pizsiben és egy középvastag zsákban alszik (takaró szoba sem jöhet, egy óra múlva mellete landolna). 22-23 fok van a szobában.

2009. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor én kilógok a sorból...17 hós,és talp nélküli rugi van rajta,és egy vékony takaró,amit 2 perc múlva le is rúg magáról,mert nem szereti.A hálózsákot már pici korában sem viselte el.Ha hűvösebb lesz,talpas rugit kap.
2009. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor a lába tulajdonképpen teljesen szabadon van éjszaka? Hány fok van nálatok?

Én meg még a zsák alá is zoknit adtam tavaly :D Na jó, én a másik véglet vagyok.

2009. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 18körül van este a szobában,hosszú ujjas pizsi + guminélküli zokni+ ujjatlan hálózsák.Szerintem kell a lábára valami mert nem mocorognak éjjel megfázik.Az én gyerekeim /3/nagyon izzadósak,de a kicsi még kap zoknit a többiek már takaróznak!Nappal is csak 20-21fokig fűtünk!
2009. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13:40-es vagyok.A zoknit azért adtam ,mert hideg volt éjjel a lábacskája a tündérkémnek:)
2009. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!