Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Halásztelken keresnék olyan...

Halásztelken keresnék olyan családi napközit vagy magán bölcsit, ahol két éves kisfiamat elhelyezhetném egész napos ellátásra. Vagy esetleg a XIII. kerületben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] Taksonyban van, az nincs messze, 10 perc autóval Htelektől, Htelken nem tudok.
2009. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nálunk sajnos az a helyzet, hogy a nagymama menne délután a gyermekért és mivel ő Halásztelken lakik, így ott keresünk megoldást. Mi a városban dolgozunk 9-17 -ig, tehát semmiképpen nem érünk oda érte, mivel álltalában 17 max. 18 óráig vigyáznak a gyerekekre. :-(

Nem tudom mások hogyan csinálják, akik hasonló időbeosztásban kell, hogy dolgozzanak !?

2009. okt. 9. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:

szept.ben indult halásztelken csana

nincs most időm,de ha felmész a halásztelki honlapra,ott van a telószámuk!

amúgy 65ezer /hó!

2009. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Felmentem a csana honlapra mert a halásztelki honlapon keresztül nem találtam. A lényeg, hogy egy mobilt - ami ott meg volt adva - felhívtam, de semmiről nem tudott a hölgy, mert ő Tatán van :-(

Ha lesz időd, kérlek írj nekem honlapcímet vagy egy linket vagy bármit! KÖSZÖNÖM!

2009. okt. 9. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Szigethalom? Elég sűrű a buszjárat a két helység között. Itt is most nyílt egy családi napközi.
2009. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

már én sem találtam meg,de a hirmondó cikkét igen!:)

remélem segíthettem:)

Családi napközi

és játszóház

Szeptembertől bölcsődei, óvodai jellegű családi napközi és játszóház nyílik Halásztelken. Barátságos, családias környezetben, különböző programokkal és kreatív foglalkozásokkal várjuk az apróságokat. Segíteni szeretnénk a kisgyermekes családoknak akár játszóházra, akár állandó, vagy alkalmi gyermekfelügyeletre van szükség.

Érdeklődni: 20/414-6070

30/670-2320

2009. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. okt. 10. 09:15
 8/9 A kérdező kommentje:

Hm, most nézem, hogy én ezt a telefonszámot hívtam....sajnos nem találtak megfelelő épületet és ezért nem tudott elindulni a napközi!

Azért köszönöm, hogy külön utánanéztél.

2009. okt. 10. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:

furi,hisz a halásztelki önkormányzat támogatja,lehet rá pályázni!

én aug.közepén érdeklödtem ezen a számon,mondták hogy indul,szó sem volt arról hogy még a hely sincs meg,sőt mondták hogy kertes házban lesz csinálva!

2009. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!