Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam fütyije ha...

4 éves kisfiam fütyije ha visszahúzom, vöröses és sztem kicsit duzzadt is és elég büdi. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Rendszeresen tisztán tartjuk,de akkor mi ez? Lehet annak köze hozzá hogy állandóan a földre ülve játszik és esetleg "felfázott"?
2009. okt. 1. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy a földön ülésnek van-e hozzá köze. Nekünk nem volt büdi, de piros volt, a doki bácsi adott krémet és talán két nap alatt elmőlt. Mindenképp menjetek dokihoz, mert biztos fáj neki, vagy rövid időn belül érzékeny lesz. Jobbulást. /Én is tiszta vagyok, nem tudom, mitől volt :-)/
2009. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony lehet felfázás iz,de ha esetleg beteg volt mostanában a távozó bacik is okozhatják.Mi kamillával tisztogattuk,és párnap alatt elmúlt.De mi is elmentünk dokihoz.
2009. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!