Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az aki már nem szoptat és...

Az aki már nem szoptat és 1éves elmult gyermeke mit ad az anyatej "helyetesítésére"? Tápszert, gyerekitalat, tehéntejet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
26 hós. Milupa Junior gyermekitalt.
2009. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos, a doki javaslatára 2.8%-os UHT tejet kap, és nagyon szereti. A családban senki sem allergiás, így kicsi a kockázat (nem is lett eddig tőle semmi baja).
2009. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18hós, Mildibé 1+ gyerekital...
2009. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos és 2,8-as uht tejet kap, nagyon szereti.
2009. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13 hónapos, már nem szopik 2 hónapja. Sajnos semmit sem iszik meg, (tápszer, gyerekital, babatej) tejet pedig nem merek adni még neki, mert apa tejérzékeny.

A dokink szerint nem baj, ha mindent megeszik már.

2009. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos, Humana 2-es tápi. Ez vált be és nem akartam váltani. Gyerekorvos is pártolta.
2009. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 28. 20:00
 8/9 anonim válasza:

Bármit,csak tehéntejet Ne!

Én is kaptam korán,de ez a tej,már nem az a tej!

3 éves korig nem!

2009. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hello!A fiam 1eves,es 9hos kora ota minden este kakaot iszok tehen tejbol,vagy csokis szoja tejet.

A tehen tejet forralom,es eleinte vizzel higitottam(fele viz,fele tej)de mara mar csak siman viz nelkul issza!A szoja tejet,pedig sem most,sem regebben nem forraltam,es sosem volt semmi baj!AZ orvosunk sem tiltotta,azt mondta meg kell probalni,ha nem megy majd kesobb ujra,ha meg megy,akkor ihatja minden nap:)

2009. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!