Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon van olyan csalad, ahol...

Vajon van olyan csalad, ahol a kisbabanak/kisgyereknek nincs es nem is volt kisagya tehat a szulokkel aludt sokaig?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

A lányom délben a kiságyban alszik,este ott alszik el,de felébred minden éjjel,és jön mellém,és alszunk nyugodtan tovább.Ha visszateszem a kiságyba óránként felébred.

Elöbb utóbb csak átalussza az éjjelt a kishelyén.Addíg velem alszik.20 hónapos a lányom.Most jön a kistesó,majd megpróbáljuk a nagyot külön szobába tenni,ha nem sikerül,a nagy alszik továbbra is velem eggyütt a kicsi pedig megy külön szobába,..Remélem,hogy sikerülni fog.

2009. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

Első vagyok!

Azért kedves hozzászólók és kérdező, mert ezek után jönnek a kérdések a családi kapcsolatnál hogy : 'miért távolodott el tőlem a férjem?', 'miért hanyagol?'... a többi kategóriában pedig... 'miért nem oylan a szexuális életünk?'...stb.stb.stb Hát ezért.

De aki akarja altassa csak addig ammeddig jónak látja a saját ágyában a gyerekét, aztán majd csak úgy kapkodja a fejét, hogy hol van a férje...

Abszolút nem egészséges a gyereket szülőkkel altatni.

2009. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
nekem két fiam van és volt is kiságyuk de nem szeretek benne aludni igy velem aludt elöször persze a nagyobb fiam aki most 7 éves és 5 éves kora ota alszik külön szobában és most van egy 10 honapos fiam ö orditot a kiságyba igy nem eröltetem és velük alszik nappal pedig a nagy ágyon de ö magátol szokot lemászni mikor felkel amugy egy francia ágyunk van én imádok velük aludni és szerintem ebbe semi furcsaság nincs mi is gyerekkorunkban anyáékkal aludtunk és ahogy idösödtünk magunktol menntünk külön ugyhogy nekem ez természetes és ne halgas senikire ted azt ami nektek jo:)
2009. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

en is imadok aludni a gyerekemmel es a ferjem is.

amugy a hazaseletunkkel semmi gond nincs.

szerencsere van ket szobank....meg egyutt aludni a gyerekkel nalunk nem azt jelenti, hogy mikor lefektetem tobbet nem kelehetek fel vagy hogy ram van szijjazva a gyerek ejjel.

2009. szept. 29. 16:03
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Addig egészséges együtt aludni amíg mindenkinek jó!

De természetesen nem kötelező,ha nem akarod ne aludj.

Nálunk mind a 3 gyereknél úgy alakult hogy mellettem aludtak és nem bántam meg.

Első válaszolónaak írtam.

2009. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

Valamikori :-) 22:55-ös vagyok.

A földön alszunk matracon. Kettőnk közt alszik.

2009. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!