Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én rontottam el valamit? Vagy...

Én rontottam el valamit? Vagy mitől lett ilyen nyűgös?

Figyelt kérdés
Egy hete 14 hónapos kisfiamnak semmi sem jó. Például ha beakar menni a hintába beteszem, ha már benne van ki akar jönni. És mindennel ez van. Semmi sem jó neki. Két lépést nem tudok tenni, mert sír. Csak az a jó ha ülök mellette a földön, persze az is csak egy darabig. Nem érzem azt hogy eddig keveset foglalkoztam volna vele. A napi teendők elvégzése közben és utána mindíg játszottunk eddig is. Mi lehet a baj. Ez most megint a foga miatt van?
2009. szept. 23. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy valami lappang a piciben? Akkor is elég nyűgösek szoktak lenni, hogy a valami betegség miatt rossz a közérzetük. (Mint mi is felnőttek.) Esetleg, lehet, hogy éppen ilyen nyűgösebb időszakát éli, van ilyen. Nem tudom, hogy pontosan miért, de nálunk és minden ismerősnél volt egy ilyen időszak, kb. egy evés kor körül (nálunk 11 hónaposan kezdődött). Ez, szerintem, nem a te hibád, hanem egyfajta "genetikai szükséglet". :) Legalábbis nálunk a baráti körben majdnem mindenki más elvek és nézetek alapján neveli a gyerekeket, mégis előjött a dolog.

Szerintem, légy türelmes, nyugodt, majd el múlik. (Már ha valóban erről van szó)

2009. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem látom semmilyen betegség előjelét, remélem nem az lesz.
2009. szept. 23. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csináltam 13 és 14 hónapos kora között, nem betegség, inkább korral jár című fejezet. Most 15 hónapos és úgy látom kinőtte, de néha most is előjön. Kitartás:)
2009. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, kisfiam 18 hónapos. Semmi se jó, ha eszik az nem, ha nem eszik az nem, ha iszik nem azt akar inni amit az előbb hanem valami mást. Hisztizik a pelenkázásnál ( ami eddig nem volt ), hisztizik ha nem az van amit ő akar úgy általában. Olyan három hete kezdődött, néha nem is értem hogy most akkor mi van. Én is gondoltam arra hogy esetleg valami betegség előjele, mert valóban olyankor szokott ilyen lenni, de nem jött ki rajta semmi, sőt azóta voltunk oltáson is és ott se találtak semmit a vizsgálaton. Szóval úgy veszem észre hogy ez egy ilyen időszak. Majd túlleszünk ezen is. :)
2009. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!