Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél év körüli kislányotok...

Másfél év körüli kislányotok mivel játszik a legtöbbet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagy plüss kutyája azt meglovagolja többször is egy nap. Fiser price tanuló székét is nagyon szereti. Az is örök darab. Egy éves korától napi 15 percet nézheti a tévét. Dvd-n szoktam betenni neki a Teletabit imádja, nyitott szájjal nézi. Több nincs engedélyezve neki egy nap. De akkor is az a kedvenc. Mostanában kezdett el babázni. Készítettünk nekik sógyurmából a babáknak kiflit, kenyeret, tekercset és azzal eteti őket.Kapot az Ikeából asztalt székkel és azon gyakorolja egész nap a fel le mászást. Hintázni is imád. És az örök megunhatatlan a bujócskázás és a fogócska.Ha lemegyünk az udvarra ott meg a motorozás, és a homokoás a kedvenc. Nekem igaz még csak 15 hónapos. És neked?
2009. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi most múltunk 16 hónaposak.

Kedvence az óriás malacka (röfröf), meg egy nagy egér mama kölyökkel. Minden olyan plüst öleleget ami zsenillia tapintású. Mi fonott széket vettünk abba is folyton beleül feláll, beleülteti az állatkáit, tologatja. Mostanába a legnagyobb ász a babakocsi. Azt órákig tudja tologatni és a játszótérren vérremenő csatákat vív ha valaki hozzányúl. Énekelni imád ami dvd-hez köthető, Mert vettem neki verses dalos halász juditott meg weöres sándor megzenésített verseit, nagyon aranyos képekkel. Van egy békás dvd a tóparti barátság, azt is imádja mert tele van béka plüssel is. De ha anya apa otthonvan és fekszik az ágyon akkor kettőnket szeret püfölni meg ugrálgatni rajtunk.

2009. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!