Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hordozós és babakocsizós...

Hordozós és babakocsizós anyukák: Lehetséges, hogy az alig két évesem már mindkettőből kinőtt?

Figyelt kérdés

Se babakocsizni nem hajlandó, de arra se, hogy hordozóba a hátamon vigyem. Lehet, hogy vége, ennyi volt?


Így viszont nagyon nehéz elintézni egy kisebb bevásárlást is. Mit tennétek a helyemben?


2013. márc. 19. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányom 15 hónapos kora óta nem marad a babakocsiban, így bicaj és megyünk vásárloni. Azóta született kistesó is, úgyhogy a jelenlegi felállás a nagy 28 hónaapos gyalogol, a kicsi7 hónapos lesz ő a babakocisban ül. Nem egyszerű,de megoldható.
2013. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én hordozni nem hordoztam az enyémet csak babakocsiztunk mert imádta :) de 2 éves korára neki is érdekesebb lett a séta mint ücsörögni :)

én azt csináltam, hogy vittem a babakocsit, odafele ha elfáradt beülhetett, visszafelé meg a csomagokat hoztam benne haza :) erre tökéletes volt, egy kis olcsó esernyős kocsit vettem, 10E-ért újonnan :)

2013. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, nem minden gyerek szereti ezeket 2 évesen.

Vásárolni vidd a babakocsit, pakolj abba, ha van kedve üljön be, ha nincs, akkor legalább nem kell cipekedned.

A hordozóeszköz valószínű már nem fog kelleni.

2013. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pedig pont a babakocsi van jobban mellőzve :) A hordozó elfér a kis kézi táskámban, ha mégis méltóztatik, akkor jön a hátamra :) a táskában pedig fölszabadul a hely és abba megy a bevásárolni való.

Emiatt most leginkább azon filózok, hogy a babakocsi kell-e még, de azért valószínű eladni még nem fogom, de már nem sok reményt fűzök a dologhoz, lehet, hogy már nem fog beleülni.

Köszönöm a visszajelzéseket, ezek szerint akkor lehet, hogy vége ennek a korszaknak.

2013. márc. 19. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2,5 éves, hordozott gyerek, nemrég vettünk futáshoz babakocsit. PÁr hónapja nem volt hajlandó a hátamra jönni, sem a kocsiba, ha nem futni indultunk. Pár alkalommal megtapasztalta, hogy milyen az, amikor sietni kell és másból sem áll az út csak sürgetésből... Na, azóta ha mondom, hogy sietni kell, választhat, hogy a hátamra vagy kocsiba ül- e, egyből választ és indulunk. Szóval szeintem még ne adj el semmit, pár alkalom, amikor neki is kellemetlen lesz a rohanós sétálás, lehet, hogy ő is rájön, jobb ha beleül valamibe:).

A félreértések elkerülése miatt írom, hogy nem lustaságból vagy a szervezőképesség bteljes hiánya miatt muszáj néha nagyon igyekeznünk, sajnos nem tehetem meg, hogy minden alkalommal annyival több időt szánjak egy bevásárlásra vagy postára menésre, hogy gyalogolni tudjon.

2013. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő még nem nagyon beszél, de ez tényleg jó ötletnek tűnik, hogy megadom a választás lehetőségét, de valamelyiket kell választania.

Nem kell mentegetőznöd, ez teljesen érthető amit írtál :)

2013. márc. 20. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!