Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MITŐL FÁZIK MEG? Reggel torna...

MITŐL FÁZIK MEG? Reggel torna óra volt az OVI-ban. Kimentek tornázni, kb 8 körül az udvarra, fél órán keresztül. Van akin hosszú ujjú volt, volt akin póló. Elég hűvös volt, minden gyereket kardigánba vittek.

Figyelt kérdés
Ettől nem fázik meg, ha alig van felöltöztetve? Szerintem adhatnának rá mellényt legalább. Azt mondják leizzad, de ennyi erővel télen se vegyünk fel kabátot, mert ha szaladgálunk, úgyis leizzadunk. A gyerekem ilyenkor éjjel mindig köhécsel, ha nem volt rendesen felöltöztetve.
2009. szept. 15. 00:22
 1/1 anonim válasza:

Most egyszer gyerekfejjel fogok válaszolni, lehet olyan oka a dolognak hogy kiviszik őket felöltözve de az úgy nem vicces, és hogy be legyen mutatva hogy ők aztán bírják a gyűrődést ha az ovónéni nem látja, akkor leveszik a pulcsit vagy csak kizipzározzák. Én is csináltam, de nem mondom hogy feltétlen a te gyereked is.

Másrészről a tornagyakorlatok fárasztanak, vmi gyorsabb mozgás szokott lenni. A gyerekektől nem várhatjuk el hogy tisztában legyenek a helyes légzéssel és úgy is tegyenek. Nem biztos hogy a levegőt szájon fújja ki, sztem ott is szívja be. Ha ez hűvös levegő, akkor nem is csoda ha köhög utána. Ezt annyival lehet korrigálni hogy sálat adnak a nyakába.

Plusz öltözék viszont nem kell a felsőtestére mert beleizzad és attól aztán tényleg megfázik.

2009. szept. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!