Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a tapasztalatok betomik a...

Mik a tapasztalatok betomik a tejfogat is?

Figyelt kérdés
3 és fél éves a kisfiam és 3 napja minden este sír vacsora után hogy nagyon fáj a foga. látni is neki hogy nagyon el van romolva (pedig mossuk tisztességesen), az lenne a kérdésem hogy csinálnak-e már ilyen kicsiknél valamit a foggal vagy meg kell várni míg kiesik? Voltam ot bejelenteni a fogorvosnál, de a novérke csak ingatta a fejét hogy nagyon kicsi még. Akkor most megcsinálják a fogát vagy nem?
2009. szept. 10. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Öcsémnek betömte a fogorvos a tejfogát. Utána nem is volt vele semmi gond, szépen kiesett neki, amikor eljött az ideje. Ha normális a fogorvos, akkor nem hagyja csak úgy a fogat, nem hagyja szenvedni a fiad.
2009. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betömik. Nekem legalábbis volt tejfog tömésem noha magam is anyuka vagyok már, szóval ez nem mostanában volt.
2009. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy én már tavaly is elvittem ot egy masik fogorvoshoz amikor még csak egy pici lyuk látszódott a fogon, de akkor is azt a választ kaptam hogy még pici a gyerek. Mostanra viszont annyira szuvas neki (fekete) hogy nem tudom lehet-e ezzel még valamit kezdeni.

Sokszor olvastam már ezt az ecsetelés dolgot, de akkor nem értem miért nem tudták az én fiam fogát is így kezelni?

juj el vagyok szomorodva hogy így kell szenvednie :( , pedig igazan mossuk a fogat, csak egyszeruen nagyon romlandok neki.

2009. szept. 10. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban nekem is tömték tejfogamat.
2009. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia keresztlányomnak most tömték be pár napja,és azt mondta a doki ha továbra is fáj vigye vissza akkor ki húzza .De mióta betömte nem is fáj neki és februárba lesz négy éves.
2009. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!