Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pickwick gyerekteát hogy...

Pickwick gyerekteát hogy ízesítitek?

Figyelt kérdés

Ezt a teát használjuk 14 hónapos kisfiamnak, de egyszerűen nem tudom jól beízesíteni. Ha használ valaki ilyet leírná nekem, hogy mennyi vízhez, mennyi cukrotés citromlevet ad?

Köszönöm!


2009. szept. 9. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod ízesíteni? Teljesen felesleges. A cukorra nincs szüksége, a citromlé csak a fogát roncsolja. Az enyémek (sőt én is) tisztán isszuk a teát, cukor és minden más nélkül.
2009. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne ízesítsd jobb tisztán!!! ha elfogadja de ha nem akkor inkább csak mézet tegyél bele de jó minőségűt nem tudom hol laksz de próbálj meg beszerezni házi mézet!
2009. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen az ízesítésen én is meglepődtem, ugyanis a pickwick gyerektea rooibos tea, ami alapból édes, gyakorlatilag finom citrom nélkül is, cukor meg pláne nem kell bele, főleg 14 hónapos babának. Én lányom is ezt issza a víz mellett, de ízesítés nélkül. Neki nem az a fontos, hogy minél édesebb legyen vagy olyan legyen, mint amilyennek te szereted, hanem hogy oltsa a szomját. És ő mindennélkül is imádni fogja.
2009. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a citromot mindenképpen a tartósítószermentes frissen facsartat! tedd bele, ha nagyon akarod, de felesleges.
2009. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, már ki is próbáltam és issza ízesítés nélkül is:)
2009. szept. 10. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!