Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a sógornőm az 1...

Mit tegyek ha a sógornőm az 1 éves gyerekét folyamatosan rámbízza, és ha szolok érte akkor veszekedés van belőle?!

Figyelt kérdés
nekem kell etetni, itatni, jáccani vele, mintha én lennék az anyja, sokszor éjjel behív magához me megy dohányozni.
2009. szept. 8. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem mihamarabb állítsd őt finoman, mert a végén annyira hozzászokik hogy egész nap veled lehet. Nem tudom milyen viszonyban vagytok, de én tuti szolnék neki, hogy neked van más elfoglaltságod is Persze azért megjegyezném hogy ha valahová mennie kell akkor vigyázok rá de ha otthon van oldja meg. Hol az apja?
2009. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szólnék tuti. A gyereket nevelje az anyja. persze én is vigyáznék rá időnként, de hét minden napján meg még éjjel is biztos nem.

Vita nélküli megbeszélést kivánok. :)

2009. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd ezt, próbálj meg minnél több programot csinálni magadnak, hogy érezze te nem azért vagy, hogy neki könnyebb legyen. Segíteni persze lehet, csak az a dühítő, amikor már nem segítségként fogják fel a dolgot, hanem a világ legtermészetesebb dolgának, ami már szinte kötelező. Sajnos ezt más téren én is tapasztalom, és elég kellemetlen a helyzet, amikor nem akarjuk megbántani a másikat. Mindenképp próbáljátok valahogyan megbeszélni a dolgot! Sok sikert, és kitartás!!
2009. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg nem érsz rá, és estére ne fogadd be a gyereket, mert tényleg elkényelmesedik az anyja. Valószínűleg nem kell neki a gyerek. Vagy úgy nevelte hogy nem bírja elviselni. Passzold vissza. Ha veszekedtek veszekedjetek. Nem kell szeretni és elkötelezetnek lenni a sogornőd iránt csak tudomásul kell venni, hogy párod testvére. Ha a párod így akarja, hogy segits, add oda neki a gyereket és te menj el otthonról.
2009. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár ilyen sógornőm lenne. nekem kettő is van de még egyikben se merült fel, hogy akkár öt percet is vigyázzanak rá.

Ha külön laktok egyszerűen ne nyiss ajtót neki.

2009. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!