Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keteves kislanyom szaja...

Keteves kislanyom szaja korul, kezen es laban, vizenyos kiutesek vannak. Tobbi lennt. Mi ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este kisse lazas volt es szokatlanul faradt. Reggelre a szaja korul a kezen es laban nehany vizenyos, vagy gennyszeru kiutesek jelentek meg. Nem viszket neki es nem faj. Kozerzete jo nincs laz sem. Csak ezek a fura kinezetu kiutesek. A tobbi testreszen nincs. Mi ez szerintetek?
2013. febr. 17. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ugyanaz e.De nálunk volt kéz-láb szájfertőzése a lányomnak kb 2 hónapja.Először csak a kezén meg a lábán voltak pöttyök,utánna a szájában kezdett előjönni és a pötyök megjelenése után (a szájában)kezdett el fájni neki.
2013. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szajaban belul nincsen. eddig... Meddig tartott nalatok? es mit csinaltal? orvos latta? adott ra valamit?
2013. febr. 17. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen voltunk orvosnál.Kb egy hétig tartott.Írt fel ecsetelőt,meg valami szirupot.Plusz még kaptunk immunerősítőt is(ezt nem a fertőzés miatt,hanem mert sokat betegeskedett a bölcsi kezdés óta).Meg Calcimuscot.Az első 3 nap volt a legrosszabb,amikor már a száján belül is voltak hólyagok,mert az fájt is neki.Így nem evett és inni sem akart.Nagyon féltem a kiszáradástól.

Nekünk fürdéskor még jobban látszottak a pöttyök a kezén és a lábán.

2013. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2013. febr. 17. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az, amit az első is írt. Lányomnak is volt, de neki a szájában nem volt vagy talán csak 1-1 db. és nem fájt. Viszont láza volt.
2013. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy van azóta a lányod?Voltatok dokinál?

Első voltam.

2013. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, igen ma reggel. Az a fertozes amit irtal! A jatszocsoportban kaphatta el mert a gyerekek a szajukba vesznek mindent. Nem sulyos neki es a szajon belul nincs csak a szaja korul a kezfejen, csuklojan es a labujjak kozt... Doki nem adott semmit azt mondta nem kell es par napon belul elmulik. Ne vigyem gyereket koze es jol mossak kezet kakis pelus csere utan mert nagyon fertozo, a szekletukben benne lehet honapokig a fertozes utan. Meg annyit mondott hogy kohogessel tusszentessel is terjed, szoval nem lehet kivedeni, ha gyekerek kozott van sajnos ugyis elkapja.. Vigyaznom kell mert terhes is vagyok...
2013. febr. 18. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyors gyógyulást kívánok!

Vigyázz magadra meg a pocaklakóra!

Hál Isten nálunk sem én sem a férjem nem kapta el,remélem ti sem fogjátok.

2013. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!