Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereketeknek télen külön...

Kisgyereketeknek télen külön vesztek kinntre és benntre kiscipőt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 00:14
 1/7 A kérdező kommentje:
És külön őszre is?
2009. szept. 4. 00:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hány éves, és attól is, milyen a lakás. Ha nem kifejezetten hideg a padló, akkor otthonra elég egy zokni a harisnyára és egészségesebb is. Nálunk a 7.-en az sem kellett. Ha már sokat sétál az utcán, akkor külön cipő kellene a melegebb őszi és a hidegebb téli napokra. Ha főleg a kocsiban van, akkor be tudod takarni a lábát, ha jönnek a minuszok.
2009. szept. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk kell a cipő-szandi a lakásba mert leginkább járólap van és családiház.télen zokni szandi idebent. Kintre én vettem neki kényelmes babacipőt őszre amikor még nem kellett a bundizsák. Amikor meg járni kezdett tél elején, akkor bundás cizmát vettünk neki ami jól tartja a lábát és meleg is. Mókás volt látni ahogy próbált menni benne mert szokatlan volt neki :)
2009. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Másfél éves a kislányom.Utolsó válaszolónak:hol és mennyiért vettétek neki a bundás kiscsizmát?
2009. szept. 4. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves kisfiam van. Az őszi garnitúra már megvan: egy kinti cipő és egy benti. Nálunk kell a benti is, mert annyira rohangászik a lakásban, hogy folyton elcsúszik még a csúszásgátlós zokniban is. (Illetve még van egy pár őszi, amit kaptunk ismerőstől, de még nagy a lábára. A végső esetben, ha a kinti elázik, ezt húzom majd a lábára.)
2009. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én szeretek túlzásba esni, de én minden évszakra veszek nekik kintre egy kimenős és játszós garnitúrát is. Bent pedig vastag tapadós talpú zokniban vannak a hideg időkben, nyáron mezítláb, vagy esetleg szandiban.Ősszel és tavasszal ha nincs olyan hideg sima (nem vastag)zokniban vannak benn.
2009. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bundás csizma.

Pákozdon lakunk, ide járnak románok árulni, náluk vettem.

2009. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!