Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Többet foglalkozol vele mint...

"Többet foglalkozol vele mint kellene"? Hogy lehet ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Itt volt egy rég nem látott ismerősünk, aki a 27 hónapos lányunkat utoljára csecsemő korában látta.


És amikor a látogatás után elment, a fent idézett mondatot vágt a afejemhez. Túl sokat foglakozom a gyerekekkel.


Már ez is baj, ha az ember foglalkozik velük. Nem hinném,hogy csak az én érdemem az,hogy az 4,5 hónapos lányom forog, kúszik gagyarászik, a nagy pedig folyékonyan mondatokban beszél, szobatiszta, imád rajzolni, kirakoznó, ismeri a színeket és pár egyszerűbb formát is. 9-25 db-os puzzle-k akár egy fél óráig is lekötik,ügyesen, kirakja őket.

Szerinte egy két éves gyerek nem tudhat ilyet, és ez azért van mert sokat foglalkozom velük.

De nem így érzem, néha még kevésnek si találom az időt. Mosok, főzök mindennap melletük, minden házimunkát ellátok, a gyerek szokott tv előtt ülni is...


2013. febr. 1. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem látnám többet szívesen ezt az ismerőst. Hogy jön ő ahhoz, hogy ilyet vágjak a fejemhez? Még ha minden nap látná, hogy mit csinálok a gyerekekkel, akkor sem illene ilyen megjegyzéseket tenni. Egy gyerekkel nem lehet eleget vagy túl sokat foglalkozni!
2013. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krisztivan ***** válasza:
100%
Fújjj,tényleg gusztustalan vagy:-))Értelmes,okos,tanulékony a gyereked és Te nem vagy hajlandó lekakilni:-)) Bocsi,de inkább vedd viccnek ezt a fajta irigységet az ismerősödtől:-))
2013. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,szerintem ilyen emberek mindig lesznek.Én ma megkaptam a déditől hogy elkényeztetem a gyerekem,mert hazahozom a 4. óra után,fél 12-kor,és nem hagyom az iskolában 2 óráig(akkor jön az iskolabusz).Nem tudtam meggyőzni,hogy a gyerek mit lessen a suliba 2 és fél órát,az alatt megtanul,megebédel,én meg itthon vagyok,átmegyek érte a szomszéd faluba.Nem én szar anya vagyok emiatt,ezért ilyen nyámnyilák a mai gyerekek.Mert ő már 8 évesen főzött.Kicsit felhúztam én is magam,a férjem mondta hogy sz&rjam már le.Neked is ezt tanácsolnám,légy büszke a gyerekedre.
2013. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is irigy! És mit fog szólni újabb 27 hónap múlva, ajaj, le fog esni az álla, ha így folytatod a gyereknevelést! Jó, hogy ilyen ritkán jön az ismerősöd, ennyi pont elég is belőle, gondolom, ha egy mondattal így megbontotta a lelki békédet! :D Nincs igaza, és pont. Szerintem nagyon jó anyuka lehetsz, és légy nyugodtan büszke a gyerekeidre!!!
2013. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más megközelítés: nem lehet, hogy amíg ott volt, másról sem beszéltél, mint a gyerekeidről? Ez elég idegesítő tud lenni, pláne, ha nincs gyereke.
2013. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogyis:):) Tualjdonképpen a férjem ismerőse, ők beszélgettek jobban, munka ilyesmi, csak szóba kerültek a gyerekek pár mondat erejéig. Amúgy sem vagyunk azok az ajnározós, túldicsekedősek.
2013. febr. 1. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mostanra besárgult az irigységtől :). Légy büszke rá hogy ilyen ügyesek :).
2013. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!