Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lesz ma Családi utalás?

Lesz ma Családi utalás?

Figyelt kérdés
Annyira kéne a pénz!!!!!
2013. febr. 1. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ma utaltak, de csak hétfőn lehet levenni!

Párom mondjuk Mkb-s és neki szombaton is jóváír!

2013. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, minden hónap 2. munkanapján kapjuk a pénzt, úgyhogy csak hétfőre várható.
2013. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ilyen már nincs hogy ma utalnak és hétfőn lesz rajta ,ugyan is 4 óra alatt kell hogy rajta legyen az utalástól számított 4 órán belül!
2013. febr. 1. 13:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak a Mák-ra nem vonatkozik a 4 órás utalás!


[link]

Az utolsó bekezdés a lényeg!!!!!

2013. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elég szomoru hogy rájuk nem vonatkozik!

Viszont ha 3.a vasárnapra esik mint pl most akkor igenis pénteken kellene hogy rajta legyen a pénz!

Hiszen ilyenkor mindenkinek kell a pénz mert hónap végén senkinek sincs

Köszi a választ

Mert a fizetést sem értettem soha hogy a 10.ig az náluk miért azt jelenti hogy 10.kén lesz rajta!!!

2013. febr. 1. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy ma legyen rajta a pénz,ma van a hónap első munkanapja tehát ma utalnak nem tegnap ,legkésőbb hétfőn lesz rajta a pénz hacsak nem olyan banknál vagy ahol szombaton is utalnak.
2013. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Lányok!

Csak óvatosan a leszólásokkal!

Nem tudjátok,ki mennyiből próbál beosztani...

Nem tudjátok,hogy milyen helyzetbe kerülhettek és még nektek is jelenthet ez nagyon nagy problémát!

Szomorú,hogy mennyi nagyon rendes és dolgos család él egyik napról a másikra...nem kell ítélkezni.

Van az az összeg ,amit egyszerűen képtelenség beosztani,vagy jöhet egy nem tervezett kiadás és dől az egész...!

Nagyon nagyon sajnálok mindenkit,akinek ilyen nehéz a helyzete!!!

Én a környezetemben segiteni szoktam a nehezebb helyzetben lévőkön,bár soha nem kérnek...csak úgy magamtól!

2013. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le, de mi ettől a hónaptól 84 ezer forintból élünk 4-en! Amikor a második babát terveztük még majdnem 400.000-ből éltünk hárman!!! Na erről ennyit, én is várom a családi pótlékot, pedig szerintem egyike vagyok azoknak az anyukáknak, akik az összes létező furfangot ismerik a pénz beosztásához. Füzetbe írom a bevételt, a kiadást, az utolsó fillérig, könyvelek minden hónapban mindent. :) Na ezt csináljátok utánam, férjem szerint a semmiből is tudok főzni finom vacsorát! :D
2013. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértésedet kedves 10 válaszoló!!

Végre meg is ért valaki!!

Igen sajnos elmondanám hogy a pelenkát a kicsinek kiszámolom meddig mennyi marad hogy jövünk ki!

Mielőtt belemásznának az életembe elmondom mikor a kicsi megszületett rá 2 hónapra elhagyott minket a gyerekem apja!!

És ezért vagyunk ilyen rossz helyzetben!

2013. febr. 1. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:

16.08-as hsz vagyok

Az kemény!!!

Sajnálom,hogy ennyire nehéz a helyzeted,de biztos vagyok benne,hogy erős vagy és rendben lesz minden !

Minden jót kivánok nektek!!!

2013. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!