Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit van 1,5-2 év közötti...

Mennyit van 1,5-2 év közötti gyereketek másra bízva?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyit van (=havonta, hetente, vagy naponta hány órát) apára, nagyira, más rokonra, bölcsire, bébiszitterre, stb. bízva?
2009. szept. 2. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy vagy két nap, havonta. Főiskola miatt.Esetleg mamánál 3, de csak kétévesen. Tesóval együtt már 1,5 évesen is.

Volt.Régen volt.

2009. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

most másfél éves a fiam. a legtobb idot velem tolti, hisz mindenki dolgozik, most olyat, hogy 10 percre elszaladok uzletbe, nem számolok (bár általában oda is jon velem). persze, ha ugy adodik, a férjemre és nagyiékra is hagytam már néhány orára, de nem rendszeres. nyáron volt 2 hetet a férjemmel és 2 hetet anyummal, mert dolgoztam.

2 hét mulva kezdunk a bolcsiben, az mindennapos lesz,mert mennem kell dolgozni.

2009. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
MImdkettőt (9 hó/2 év 9 hó) szinte minden nap viszi valaki 2-3 órára.(Nagyszülők, keresztszülők)
2009. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sziasztok,nálunk a 2 éves kisfiam 1 hónapban összesen 4-5 órát van nagyikra bízva!de csak akkor passzolom le,ha olyan ügyet kell intéznem,vagy orvoshoz menni,ahova nem tudom vinni!

Viszont vigyázok egy másfél éves kisfiúra akinek az anyukája visszament dolgozni már akkor,amikor a pici még csak egy éves volt.én reggel 7-12ig vigyázok rá,délbe jön a mamája,este 6-7ig!az anyuka minden nap 7-18ig távol val!

Megjegyzem,az anyagiakat nézve nem volt rászorulva,hogy visszamenjen melózni!De hát ő tudja.

2009. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!