Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenés hányás vírus, mennyi...

Hasmenés hányás vírus, mennyi idő alatt ment át a gyermekeden? Adtál neki valami gyógyszert? Mennyi diős volt mikor megkapta?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár nap alatt ment át a fiamon. Körülbelül 1 éves kora körül történt.

Diétás ételeket kapott, meg sok folyadékot, illetve Normaflore-t, mivel egy ilyen betegség károsíthatja a bélflórát, illetve a hányásra orvos írt fel neki hányás elleni kúpot, illetve utána, mikor elment a hányás, akkor pedig egy olyan port kellett adjak, ami visszapótolja a szervezetébe azokat az ásványi anyagokat, amik távoztak a betegség során a szervezetéből.

2013. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
Péntek este 9 óra körül kezdte a hányást.Hajnali 3-ig hányt mindent(vizet próbáltam adni neki) 4-ig pihentettem a pocakját és onnan már rendben volt.Szombaton este kezdett el enni,hasmenés (napi 3-4X) kb. 1 hétig volt.De mindent evett és szépen magától elmúlt.
2013. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két hete kapta el utoljára. Előtte valamikor egy évesen, de akkor nem hányt.

Most csütörtök reggel hányt, utána még kétszer, ebből egy csak egy kortynyi volt.

Utána másnap ment a hasa, szintén háromszor. És ennyi volt. Kapott Normaflore-t, meg kiváltottam egy Daedalonetta kúpot, de az nem kellett.

Megúszta ennyivel. Én nem, elkaptam tőle, közel 24 órán keresztül hánytam, meg közben néha ment a hasam is.

2013. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-5 nap alatt átmegy rajtuk általában. Én úgy tudom, hogy ilyenkor nem javasolt a Daedalonetta, mert aminek ki kell jönnie, azt nem szabad visszatartani. Én Colával itattam, és sós dolgokat (chips, ropi) adtam a fiamnak, mellette sok folyadék és probiotikum.
2013. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 2,5 éves fiamnak másfél hétig tartott,most gyógyult meg végre.Ő már kb 3x átesett ezen a hányás-hasmenéses viruson a 2,5 év alatt sajnos.Csak smecta port,probiotikumot kapott.
2013. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!