Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam vissza 22hós...

Hogy szoktassam vissza 22hós kisfiamat a kiságyába?

Figyelt kérdés
Hónapok óta közöttünk alszik a fogkibújás miatt. Rengetegszer kelt egy éjszaka folyamán. Most viszont hogy kint vannak a fogacskák,vissza is kéne szoktatni. Volt ma este már egy kísérletem,próbáltam ugyanúgy lefektetni,mint anno,hónapokkal ezelőtt,na de olyan hiszti lett belőle....
2009. aug. 29. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig csak annyit tehetsz, hogy ugyanúgy előlről kezded, mint a piciknél. Rituálé, valami, amit szeret, és csak a kiságyában van, esetleg ha telik rá, új kombi gyerekágy, amit ő is segit kiválasztani, és szeretni fogja (sok kisgyerek egyszer csak cikinek tartja a rácsos ágyát), és utána sok-sok türelem, hogy nem mész be és nem adod fel, amikor üvölt, mert megsértődött :) Kicsit benézel, siri nyugalommal szólsz hozzá két mondatot, majd otthagyod, egyre hosszabb időkre. Egy pár napig tuti lesz hangzavar, de utána rájön, hogy csak az energiáját vesztegeti.
2009. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Végül is igen,csak ennyit tehetek,de a szívem szétszakad ha csak sírni hallom,nem hogy üvölteni percekig...
2009. aug. 29. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen kiságyatok van,a miénk nagyon könnyű.Én ha éjszakázni kellett bevittem a kiságyat a mi ágyunk mellé úgy aludt ott agyerek.Kényelmes volt,mert kéznél volt ha sírt.

Nappal a szobájába aludt benne ugyan úgy.A kicsinél meg vettem utazóágyat,és az volt a szobánkba ha szükség volt rá.Én a mi ágyunkba nem szoktatnám semmiképpen őket.Ott csak reggel van hancúr,akkor mellénk bújhatnak.De ennyi.

Próbáld az ágyába altatni.

2009. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi kb ennyiidősen tértünk át a nagy ágyra, mármint nem a rácsosra. Sokszor feküdtem mellé míg elnem aludt, aztán kiosonás. Mostanság 2,5 éves mesekönyves szertartásunk van, majd villanyoltás énekelünk egy picit, aztán otthagyom..na jó nem mindig, de már felfogja ha rosszatálmodik ccsak szólnia kell és ott termek.
2009. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én fiam 18 hós,mindig kiságyban aludt,alszik.

most emeleteságy alsó részére kell suoktatnom:-))


Velünk az ágyon sosem aludt,mert nincs hozzászokva és csak játszik.ha fáradt bekéreckedik a kiágyába:-))

2009. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aludj jól gyermekem módszerrel. A könyvet elküldöm NEked, ha szeretnéd, /mailben/ írj privit!
2009. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!