Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez jófajta ülés? Biztonságos?...

Ez jófajta ülés? Biztonságos? Megéri az árát? Maxi cosi priori

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 12. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb.

Mellesleg jegyzem meg,hogy mi is ettől az eladótól vettünk pár hónapja egy Britax-ot (Maxi Cosi-t kerestünk,de akkor nem volt eladó neki)és tökéletesen elégedettek vagyunk vele.Az eladó megbízható és tényleg nem ver át,a leírtaknak tökéletesen megfelel az ülés.Ha kinövi a kisfiam a mostanit,tuti tőle vesszük a következőt.

2013. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb!!

Imádom a babais . Nagyon biztonságos . Megéri teljesen

2013. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a römer britaxon gondolkozunk még mi is!Az is megbízható?valóban egy 4 éves gyerek elfér kényelmesen valamelyikben?
2013. jan. 12. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van maxi cosi priori, és a römer is!

A maxi cosi nagyobb! A römert 2 évesen kinőtte magasságra, kabátban nem tudtam be csatolni!

A maxi cosit 4 évesen nőtte ki magasságra!

A ma i cosi xp jobban be lehet kötni, nem mozog, nem lötyög a hátsó ülésen, míg a römer igen.

2013. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolnám,mert a Britax is masszívan áll,soha nem volt lötyögős vagy egyéb problémánk vele.Nálunk még kisebb a gyerkőc (1,5 éves) így nem tudom meddig lesz jó neki.Ebben nem akarok hülyeséget mondani.

Lehet attól is függ hogy és milyen autóba kötöd be,nem tudom de nálunk tényleg nincs vele gond.Mi nagyon szeretjük+ a kis gazdája is. :)

1. voltam

2013. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!Elég nehéz döntenem mert nekem is 1,5 éves a fiam ,de elég nagy növésű!Így olyat szeretnék amit kitudunk használni min 3,5 éves koráig!
2013. jan. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!