Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a kerékpárho...

Mi a véleményetek a kerékpárhoz szerelhető babautánfutóról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kis forgalmú helyen használnám. Az autósok nem igazán ismerik. Vagy: éljenek a kerékpárutak!
2009. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon praktikus dolog, ha több gyereked is van. Azonban szerintem balesetveszélyesebb is, mintha mögötted ülne a gyermeked, mert az utánfutó lent van, így az autósoknak kevésbé látható. A biciklin mögötted pedig teljesen látható.
2009. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel, mert egy vidéki nagyvárosban élek és már többeket láttam ilyennel közlekedni, engem meg a frász kerülget. Egyrészt az utánfutó nincs szemmagasságban (az a zászló nem sokat ér szerintem), az autósoklak kiesik a látóteréből, másrászt a gyerek pont a kipufogókkal ül egy magasságban. rossz belegondolni, mi káros anyagot beszívhat. Kerékpárúton, kis forgalmú helyen ok, de egy városban csúcsforgalomban!
2009. aug. 28. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Tőlünk nyugatabbra pl Ausztriában, Németo.-ban sokan használják, szerintem nagyon praktikus, de Magyaro.-on én sem merném használni, mert az emberek figyelmetlenek, stb.
2009. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jópofa dolog ugyan, de több a hátránya, mint az előnye. Például:

- csak kis forgalomban lehet használni, nagy forgalomban balesetveszélyes lehet, (ezt már írtátok)

- a kisgyerek éppen a talajközelben lévő rengeteg port és szmogot szívja, (ezt is)

- nagyon kevés ideig tudod használni, amolyan "egynyári" dolog: egy kis csecsemő még nem ül biztonsággal benne, egy 2-3 éves meg már maga motorozna, vagy biciklizne,

- időjárásfüggő: nagy esőben, hóban, fagyban nem tudod használni,

- nem tudsz vele parkolni: a mérete, alakja miatt sem, plusz könnyen el is lophatják.

A szomszédunknak van ilyen, de összesen egy párszor láttam őket közlekedni vele a nyáron. Szerintem nem nagyon tudták kihasználni.

2009. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!