Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiúnak milyen...

5 éves kisfiúnak milyen foglalkoztatókat ajánlanátok amik nem túl drágák. Illetve milyen mesekönyvet vihetek neki ajándékba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A foglalkoztatókra rá van irva milyen korosztálynak szólnak, biztos vannak 5 körülieknek is, de ha érdekli az ilyesmi szerintem vehetsz egy-két évvel idősebbnek valót is. Az unokahugom például imádja a betűket, számokat, igaz most megy suliba az idén de nagybetűkből tud olvasni. Szóval ha érdekli akkor megtanulja biztosan.

De vehetsz neki szinezőt is, bár nem tudom a fiuk mennyire szinezősek.

Mesekönyvet bármilyet vihetsz szerintem

2009. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan mesekönyvek,amikben puzzle is van, a mesékhez kapcsolódóan.Az én gyerekeim nagyon szeretik.A foglalkoztatókat pedig kérdezd meg az anyukától,h érdekli-e,az én 5,5 éves fiamat pl alig-alig.
2009. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!